Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Performans Yönetim Sistemi Semineri Ayvalık’ta yapıldı
Performans Yönetim Sistemi Semineri Ayvalık’ta yapıldı
...
27-07-2015 11:21
GÜNDEM
0 Yorum
3049 Okunma
Haberi Yazdır

Performans Yönetim Sistemi Semineri Ayvalık’ta yapıldı

   Performans Yönetim Sistemi Semineri Ayvalık cunda uygulamalı otelinde gerçekleştirildi Hizmet içi eğitimlerin önemli olduğu düşüncesi ile her yıl yapılan bu tür seminerlerin verimli olduğu vurgulandı. 

20-24 Temmuz 2015 tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Bakanlığı tarafından düzenlenen 81 il genelinden gelen şube müdürleri ve eğitim yöneticilerine yönelik “Performans Yönetim Sistemi Semineri” Ayvalık Cunda Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Seminer, seminer katılımcıları adına Melek KILIÇ’ın teşekkür konuşmasının ardından Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Kalite ve Performans Geliştirme Daire Başkanlığını temsilen Nadir YILDIRIM’ınaçılış konuşmaları ile başladı.

Seminere, Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Kalite ve Performans Geliştirme Daire Başkanlığı Seminer Eğitim Yönetici Ülkü KAYAHARMAN,İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, Balıkesir İl Milli Eğitim Şube Müdürü Rabiye KAHRAMAN, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Haydar GÜLER, Seminer Öğretim Görevlileri ile Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Seminer Merkez Müdürü Sadettin SARGİT katıldı.                                                                                                                                                                      

 

Performans Ölçme Ve Değerlendirmenin Öneminin Bilincinin Oluşmasını Sağlamalısınız

Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Kalite ve Performans Geliştirme Daire Başkanlığını Temsilen Nadir YILDIRIM'ın performans yönetim sistemine yönelik genel bilgilendirme konuşmalarında “ Hizmetiçi eğitimlerde biz elimizden geldiği kadar bilgi vermeye çalıştık. Yararlı olduğumuzu düşünüyoruz. Almış olduğunuz bu bilgileri ilinizdeki arkadaşlarınıza aktarmanızı ve performans ölçme ve değerlendirmenin öneminin bilincinin oluşmasında katkı sağlamanızı istiyoruz.Çok teşekkür ediyor başarılar diliyorum.” sözlerine yer verdi                                                                                 

Öğrencilerimizi Geleceğe En Güzel Şekilde Hazırlamak İçin Çalışıyoruz

 İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZkonuşmalarında, “ Öncelikle kurum olarak sizleri burada ağırlamaktan mutlu olduğumuzu belirmek istiyorum. Ayrıca Ayvalık’ta böyle bir kuruma sahip olmaktan da dolayı da mutluyuz. Bu tesis Milli Eğitim Bakanlığının bir kazanımıdır. Her geçen yıl kendimizi iyileştiriyoruz. Hedefimiz bu otelin Türkiye’nin en güzel oteli olmasıdır. Öğrencilerimizi, geleceğe en güzel şekilde hazırlamak için çalışıyoruz.

 Bizler bir milyona yakın kalabalık bir örgütüz. Bu anlamda özel sektörden farklıyız. Onun için performans değerlendirme ölçütlerinin daha bilimsel olması gerekiyor. Daha iyi bir performans sistemime ulaşacağımıza inanıyorum. İnsanın kendini görmesi, aynası olması hem ast üst olarak hem de kurumun kendi genel durumunu anlaması açısından bu performansın çok önemli olduğunu ifade etmek istiyorum. Çalışanın çalışmayanın, başarılı olanın başarılı olmayanın ayırt edilmesi lazım. Çok teşekkür ediyor, herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” sözlerine yer verdi.

20-24 Temmuz 2015 tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Bakanlığı tarafından düzenlenen “Performans Yönetim Sistemi Semineri” ne katılan kursiyerlere sertifikalarının verilmesinin ardından tören sona erdi.

Etiketler :
Performans Yönetim Sistemi Semineri Ayvalık’ta yapıldı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net