Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’den Yapımı Devam Eden Okullara Ziyaret
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’den Yapımı Devam Eden Okullara Ziyaret
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Aka ile birlikte yapımı devam eden Susurluk Anadolu Lisesi ve yapımı tamamlanan Mehmetçik Ortaokulu, Erdek Ahmet Vehbi Çıkrıkçıoğlu İmam Hatip Lisesi, Bandırma İmam Hatip Ortaokulu, Bandırma Enerjisa Fen Lisesi ve Okullar Vadisi’nde incelemelerde bulundu. ...
07-08-2015 12:38
EĞİTİM
0 Yorum
2671 Okunma
Haberi Yazdır

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, 2014-2015 yılı yatırımları kapsamında Susurluk, Erdek ve Bandırma ilçelerini ziyaret ederek burada yapımı devam eden ve yapımı tamamlanan okulları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

BU SENE DE ÇOK DAHA FAZLA YATIRIMLAR YAPACAĞIZ

2015 yılı itibariyle Balıkesir’de eğitim alanında çok büyük mesafeler alındığını sadece 2014-2015 yılı yatırımlarımın tutarının 237 milyon olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, 2002 yılı itibaren günümüze kadar Yüzde 50’lik bir artış ile 6 bin derslikten 9 bin dersliğe yükseldiklerini dile getirdi. Bu sene de çok daha fazla yatırımlar yapılacağını Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, öğrencilerimize, velilerimize, halkımıza hizmet etmekten onur ve gurur duyduklarını belirtti.

 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YUSUF CENGİZ  SUSURLUK, ERDEK VE BANDIRMA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ilk olarak İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Aka ve Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Güngör’ü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından yapımı devam eden 24 derslikli Susurluk Anadolu Lisesi ile yapımı tamamlanan 18 derslikli Mehmetçik Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu. Daha sonra Erdek’e geçen İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, burada Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ceylan’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Erdek Ahmet Vehbi Çıkrıkçıoğlu İmam Hatip Lisesi’nde de incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, son olarak  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Aka ile birlikte Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadettin Pircioğlu’nu ziyaret etti.Bandırma Enerjisa Fen Lisesi, yapımı devam eden 24 derslikli Bandırma İmam Hatip Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu. Ayrıca Okullar Vadisi’nde yapılacak olan 40 derslikli Anadolu Lisesi ve spor salonu ile 24 derslikli İmam Hatip Lisesi ve 200 kişilik pansiyon hakkında bilgi aldı.

/Haber Merkezi

Etiketler :
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’den Yapımı Devam Eden Okullara Ziyaret -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net