Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > > Emniyete üç yeni araç daha katıldı
Emniyete üç yeni araç daha katıldı
Bandırma Emniyet Müdürlüğü üç yeni aracı bünyesine kattı. Yeni araçlarla birlikte Bandırma Emniyet Müdürlüğündeki aktif araç sayısı da 57’ye yükseldi. ...
14-04-2012 10:28
0 Yorum
1075 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Emniyet Müdürlüğüne dün yapılan törenle 3 araç daha kazandırıldı. Bandırma Emniyet Müdürlüğü otoparkında yapılan törene Bandırma Kaymakamı Ali Mantı, CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Arslan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Şuayip Eryılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Mirza, Emniyet Müdürü Abdülkadir Çilman,Müftü Cahit Çetin, İl Genel Meclis Üyeleri ve CHP İlçe Teşkilatı katıldı. Tören öncesi yeni araçlar için kurban kesildi. Araçlar için Müftü Cahit Çetin dua ettirdi. Cahit Çetin, özellikle araçların Emniyet Müdürlüğümüze hayır getirmesini ve kazasız belasız şekilde kullanılmasını dilerken “Emniyet Müdürlüğümüzde buluştuk. Milletimizle, devlet büyüklerimizde araçlarımızın hizmete alınması vesilesiyle buluştuk. Sana hamd ediyoruz, sana şükrediyoruz ve seni tespih edip anıyoruz yarabbi. Kâinatın Efendisi doğum hürmeti ve haftasına başladığımız Doğum Haftasına vefalığın yüzü suyu hürmetine, ümmeti olmakla iftihar ettiğimiz Efendimizin ruhları da bu vesileyle şad olsun.” diye dua etti.

Müftü Cahit Çetin’in ardından Emniyet Müdürü Abdülkadir Çilman kısa bir konuşma yaptı. Çilman konuşmasında “Bandırma Asayiş Hizmetlerinde kullanılmak üzere, Emniyet Hizmetleri Güçlendirme Derneği kanalı ve işadamlarımızın katkıları ile satın alınan 3 ( Üç ) adet binek otomobilin hizmete sunulması törenine hepiniz hoş geldiniz. Belirtilen araçların 2 (iki) adedi Banvit A.Ş. , 1(bir) adedi de Bandırma Emniyet Hizmetleri Güçlendirme derneği tarafından alınarak kurumumuza hibe edilmiştir. Katkılarından dolayı Banvit A.Ş. Yönetim Kurulu başkanı Sayın Ömer Görener’e ve Bandırma Emniyet Hizmetleri Derneği yönetim kuruluna teşekkür ederim. Alınan araçların Bandırma İlçemizin Asayişine olumlu manada katkı sağlayacağına ve görev yapan personelimizin performansını artıracağını inanıyorum. Hizmete sunulan araçların kazasız ve belasız bir şekilde asayiş hizmetlerinde kullanılması temennisiyle, Kurumumuza hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Sonrasında katılımcı protokol üyeleri tarafından kurdelesi kesilen araçlar kullanıma sunuldu.

Araçları ilk kez deneyenler de yine Emniyette Görevli Polis Memurları oldular. Açılışın ardından protokol üyeler için ikram gerçekleştirildi.

 

Etiketler :
Emniyete üç yeni araç daha katıldı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net