Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > > MHP İlçe Teşkilatı Baştan Aşağı Yenilendi
MHP İlçe Teşkilatı Baştan Aşağı Yenilendi
...
09-09-2016 10:18
0 Yorum
700 Okunma
Haberi Yazdır

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma Yeni İlçe Teşkilatı Yönetimi İlk Basın Toplantısını Yeni İlçe Teşkilatı Binasında Gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde çalkantılı günler geçiren MHP Bandırma İlçe Teşkilatının hem yönetimi hem de ilçe binası değişti. Kurucu Yönetim Kurulu olarak atandıklarını belirten İlçe Teşkilatı Başkanı Yurttaş Bakkal yapılan basın toplantısında ilk hedeflerinin yeni binayı satın alarak teşkilata kazandırmak olduğunu açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı Başkanı Yurttaş Bakkal basın açıklamasında sözlere yer verdi; ” Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu ve Başkanlık Divanı tarafından; Parti Tüzüğümüzün 34. Maddesi uyarınca 23 Ağustos 2016 tarihinde Şahsımın Başkanlığında arkadaşlarım ile Kurucu Yönetim Kurulu olarak atanmış bulunuyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu olarak; görev dağılımını yaptık.

 Başkanlığımda kurulan Yönetim Kurulu Listesinde Başkan yardımcısı İbrahim Özbeyli, Sekreter Mustafa RastıkçI, Muhasip Namık Çetin, Yönetim Kurulu Üyeleri: Mustafa Aydın, Cevat Bali, Erhan Girgine, Yiğit Kesim, Osman Özen, Rıdvan Öz, İsmail Özgör, Ahmet Şahin Satar, Sadık Seker, Can Sır, Numan Sigo, Bulut Soner ve Sedat Ütük ile 17 arkadaşımız ile birlikte görevimizin başındayız. Genç bir kadro ile ilk hedefimiz; Milliyetçi Hareket Partisi Binasını Satın Alarak davamızın hizmetine sunmaktır.

 Rahmetli Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ Bey'in bir Vecizeleşmiş bir tespitini sizinle paylaşmak isterim; "Ben Türk Milletini, sokaklarda ıspanak fiyatına satılan Demokrasiye, rüşvet ve hile ile çiğnenen, çiğnetilen hukuk düzenlerine, ahlaktan mahrum bir hürriyete, tefeciliğe, karaborsaya yer veren bir iktisadi yapıya çağırmıyorum. Türklük şuur ve gururuna, İslam ahlak ve faziletine, yoksullukla savaşa, adalet ile yarışa, birliğe, kardeşliğe kısacası Hak yolu, Allah Yoluna çağırıyorum" demişti.

Ülkemizin bugünkü yaşadığı günlere ışık olacak bir vecizesini daha paylaşmak isterim; "Sizlere Kolay bir başarı vaat etmiyorum. Kısa zamanda bir iktidar umanlar bizimle yola çıkmasınlar. Yolumuz uzun ve çetindir. Bu yolda karşınıza menfaat teklifleri, tehditler ve daha bir yığın engel çıkacaktır. Bu çetin yolda dayanabilecekler bizimle gelsinler. Cesur olanlar, kuvvetli olanlar, gerçekten inananlar kafilemize katılsınlar." Demişti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü uğruna Şehit olan güvenlik güçlerimize rahmet ve minnet ile anıyoruz. Gazilerimizi ve şehit ailelerini bizleri bırakılan kutsal emanet olarak görüyoruz ve her daim onlara şükran ve minnetlerimizi borç biliyoruz. Kendilerine ebediyen sahip çıkacağımızı bilmenizi isterim” dedi. / Haber: Serhat Barış – Umut Osman Sunci

 

 

Etiketler :
MHP İlçe Teşkilatı Baştan Aşağı Yenilendi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net