Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Başkan Kafaoğlu Maaşını Bal-Kes’e Bağışladı
Başkan Kafaoğlu Maaşını Bal-Kes’e Bağışladı
...
16-06-2017 12:45
SPOR
0 Yorum
269 Okunma
Haberi Yazdır

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Belediye Başkan Yardımcıları Fikrettin Kocaman, Ahmet Özen, İsmail Berber ve Osman Zeki Şahin ile birlikte Balıkesirpspor’u ziyaret ederek 12 bin TL bağışladı, Balıkesirspor Kulübü’ne üye oldu.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Balıkesirspor’a yardım çağrısında bulunmuş ve kendisinin de 2 maaşını Balıkesirspor’a bağışladığını, bununla birlikte Belediye Başkan Yardımcılarının 500’er TL,  birim müdürlerinin 200’er TL, Belediye Meclis Üyelerinin Haziran ayı harcırahları ile belediye personelinin gönüllerinde kopan bağışı yapacağını söylemişti. Kafaoğlu’nun bu çağrısı kamuoyunda da yankı buldu ve genç taraftar Yusuf İnce’de kumbaradaki parasını Balıkesirspor’a bağışlamıştı.

Başkan Zekai Kafaoğlu Belediye Başkan Yardımcıları Fikrettin Kocaman, Ahmet Özen, İsmail Berber ve Osman Zeki Şahin ile birlikte Balıkesirspor Kulübü’nü ziyaret etti, Başkan Feyyaz Çiftçi ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile biraraya geldi. Kafaoğlu verdiği sözü tuttu ve Haziran ayının maaşı 10 bin TL ile Başkan Yardımcılarının 500’er TL’den toplam 2 bin TL olmak üzere 12 bin TL’yi kulübe bağış yaptı. Kafaoğlu Temmuz maaşını da Balıkesirspor’a bağışlayacak. Ziyarette ayrıca kumbarasındaki paraları Balıkesirspora bağışlayan Yusuf İnce’de vardı. İnce’nin jestinden ve davranışından dolayı Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi kendisini kutlayarak 1 sezonluk kombine bilet hediye etti.

“TÜM ŞEHRİ BALIKESİRSPOR’A

        YOĞUNLAŞTIRDIK”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu yaptığı açıklamada “Balıkesirspor bu şehrin en değerli markası. Değere hepimizin sahip çıkması lazım. Şehrin dinamikleri harekete geçmeli. Balıkesir’in bütün dikkatini Balıkesirspor’un üzerinde yoğunlaştırdık. Takımımıza iyi günde herkes sahip çıkar önemli olan zor gününde yanında olması. 2 maaşımızı bağışlayacağımı söylemiştim şu an Haziran ayı maaşını ve başkan yardımcılarımızın verdiği paralar olmak üzere toplamda 12 bin TL’yi bağışlıyorum. Belediye personelimizde kendi aralarında para toplayarak bağış yapacak. Bu yaptığımız tüm herkese örnek olmalı. Türkiye ve dünyanın her yerinde yer alan Balıkesir’li kardeşlerimiz var ben onlara da çağrıda bulunmuştum. Takıma sahiplenilirse bir tutku, sevda oluşuyor. Balıkesirspor’un zor günlerinden kurtulup yeniden yoluna devam etmesini diliyoruz. Hedefimiz takımımızın süper lige çıkmasıdır” dedi.

“BU DAVRANIŞINIZ APAYRI OLDU”

Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi de “Yaptığınız bu davranış maddi yönünden ziyade manevi anlamı çok önemli. Şehrin en büyük değeri Balıkesirpor. Hiçbir siyaset gözetmeksizin tüm Balıkesir’i biraraya getiren Balıkesirspor’dur. Kulüp bizim değil şehrin kulübü. Hep beraber sahip çıkmamız lazım. Kulüp olarak Altıeylül bölgesindeyiz, her zaman başkanımız ile görüşüyoruz. Tesisin tadilat ve temizlik konusunda bize hep destek oldu, bu yapılan davranış ise apayrı birşey oldu” dedi.

“YÜREKTEN KUTLUYORUM”

Başkan Kafaoğlu ayrıca ziyarette kumbarasındaki paraları Balıkesirspor’a bağışlayan Yusuf hakkında düşüncelerini aktararak “Yusuf İnce kardeşimiz beni çok duygulandırdı. Kendisi kumbarasında biriktireceği para ile tablet alacakmış, bana kumbarayı getirdi o kardeşimiz de burada. Kendisi küçük yüreği büyük. Ben kendisine tablet alacaktım ancak Hakkari’de görev yapan Balıkesir’li Uzman Çavuş Mehmet Işık kardeşim mesaj atarak tableti aldı ve kardeşimize teslim ettik. Kardeşimizi yürekten kutluyorum” diye konuştu. Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi de genç taraftara 1 sezonluk kombine bilet hediye etti.

Etiketler :
Başkan Kafaoğlu Maaşını Bal-Kes’e Bağışladı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net