Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > İMKB’de Erasmus Programına Katılan öğretmenlere Sertifika Verildi
İMKB’de Erasmus Programına Katılan öğretmenlere Sertifika Verildi
...
16-06-2017 12:54
GÜNDEM
0 Yorum
215 Okunma
Haberi Yazdır

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası ( İMKB ) Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, Erasmus programı kapsamında Avrupa Birliği ülkelerinde ki işletmelerde yürütülen staj hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan ‘ kalifiye eleman yetiştirmek için Avrupa Birliği ülkelerinde ki işletmelerde staj uygulamalarının incelenmesi’ adlı Erasmus+ Mesleki Eğitim Personel Hareketliliği projesinin yaygınlaştırma programı ve sertifika töreni gerçekleştirildi.

Program İMKB Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinin toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, şube müdürleri ve Mesleki Teknik Anadolu liselerinde ki görevli öğretmen ve yöneticiler katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil konu ile ilgili yaptığı konuşmasında bu projeyi oldukça önemsediklerini belirterek devamının sağlanmasının eğitim ve öğretime büyük katkı olacağını vurguladı. Kılıçgil konuşmasında, “Öğretmenlerimiz Avrupa Birliği ülkelerinde belli ziyaretleri gerçekleştirip gözlemlerini yaparak, oradaki eğitim ortamlarının buraya nasıl dahil edebiliriz konusunda çalıştı. Oradaki farklılıkları ve zenginlikleri Bandırma’daki eğitim ortamımıza nasıl taşıyabiliriz çalışmaları yapıldı. Oradaki kazanımlar buradaki öğrencilerimizin standartlarının ve niteliklerinin yükselmesine yarayacaktır. Bunun için çalışacağız,” dedi. /Levent Karaçay

Etiketler :
İMKB’de Erasmus Programına Katılan öğretmenlere Sertifika Verildi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net