Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Sebepli Ağası İsmail Sevincik!
Sebepli Ağası İsmail Sevincik!
...
08-08-2017 10:21
SPOR
0 Yorum
203 Okunma
Haberi Yazdır

Geleneksel 24. Sebeplili Hüseyin Pehlivan Güreşleri Güreş Ağası 75 Bin TL Bedelle Sebepli Mahallesinden İsmail SEVİNCİK&Ahmet SAĞLAM Oldu.

Bölgede Kırkpınar güreşlerinin ardından veya evvelinde yapılan ve her yıl büyük çekişmelere sahne olan Sebeplili Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşlerinde bu yıl bir ilk yaşandı. Güreş ağası Sebepli Mahallesinden YETİMOĞLU Taşımacılık Sahibi İsmail SEVİNCİK ile DESA Şirketler Sahibi İstanbullu İş Adamı Ahmet SAĞLAM oldular.

Açık artırmaya Gönen Belediye Başkanının buraya bir sabit tribün yapmalıyız müjdesi ile 30 bin TL lik sembolik açılışı ile başlandı. Artırmaya 5 kişi katıldı.

Yapılan açık artırmanın sonunda Geleneksel  Sebeplili Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşlerinin Güreş Ağası 75 Bin TL lik bedelle Otobüs İşletmecisi YETİMOĞLU Turizm Sahibi İsmail SEVİNCİK ile Desa Şirketler Sahibi İstanbullu İşadamı Sebeplili Ahmet SAĞLAM oldular.

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin YAKAR; " Geleneksel Sebeplili Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşlerinde Güreş Ağasının Sebeplili Olmasından son derece hoşnut oldum. İnanıyorum ki! bu er meydanında bundan sonra daha güzel işler başaracağız hep beraber " dedi.

Etiketler :
Sebepli Ağası İsmail Sevincik! -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net