Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Mahalle Ligi Futbol Turnuvası Kayıtları Devam Ediyor
Mahalle Ligi Futbol Turnuvası Kayıtları Devam Ediyor
...
04-11-2017 10:00
SPOR
0 Yorum
218 Okunma
Haberi Yazdır

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Mahalle Ligi Futbol Turnuvası için kayıtlar devam ediyor. Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde düzenlenecek olan turnuva ile Balıkesir ili genelinde onbinlerce gencin spor yapması hedefleniyor.

 

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin; Balıkesir Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü ile “İmkan Bizden Oynamak Sizden” sloganıyla bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceği, 20 ilçe ve 1130 mahallesindeki yaklaşık 25 bin çocuk ve gençlerin spor yapmasına katkı sağlamayı hedeflediği ‘Mahalle Ligi Futbol Turnuvası’ başlıyor. Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde düzenlenecek olan turnuva ile Balıkesir ili genelinde onbinlerce gencin spor yapması hedefleniyor. Turnuvada dereceye girenlere ise Büyükşehir Belediyesi tarafından çeşitli ödüller veriliyor.

 

20 İlçe Belediyesi’nin tamamının katılımının sağlandığı Mahalle Ligi Futbol Turnuvası ile sporu tabana yaymak, Balıkesir’deki çocuklara ve gençlere sporu sevdirmek, kötü alışkanlıklardan kurtarıp sağlıklı bireyler olarak topluma kazandırmayı amaçlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda tüm sporcuların mahallesine, ilçesine, iline ve devletine aidiyet duygusuyla bağlı bireyler olarak yetişmesi hedeflemektedir.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde bulunan 20 İlçe ve 1130 Mahalledeki tüm sporcular; Gençler Kategorisi (2000-2001-2002-2003 doğumlular) ve Yıldızlar Kategorisinde (2004-2005-2006-2007 doğumlular) oluşturacakları takımla turnuvaya katılabilir. Belirtilen şartları taşıyan her vatandaşımız bu takımlarda yer alabilir. Turnuva için belediyeler, İlçe Spor Müdürlükleri, Okullar ve Muhtarlıklardan başvurular yapılabilecek. 

Etiketler :
Mahalle Ligi Futbol Turnuvası Kayıtları Devam Ediyor -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net