Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Pazar Alışverişini Yapan Vatandaşların Dinlenebileceği Yeni Park Alanı Oluşturuluyor
Pazar Alışverişini Yapan Vatandaşların Dinlenebileceği Yeni Park Alanı Oluşturuluyor
...
13-11-2017 09:22
GÜNDEM
0 Yorum
169 Okunma
Haberi Yazdır

Burhaniye Belediyesi gerçekleştirdiği çalışmalar ile şehir merkezine ve mahallelere yeni parklar kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda şehir merkezinde Tarihi Hanay Cami yanında yeni park yapımı başladı.
Burhaniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafındanBurhaniye Sebze pazarı karşısında yeni bir dinlence alanı oluşturuluyor. Yapımı başlanan park içerisinde Pazaryeri karşısı ve cami yanı olması münasebetiyle bolca oturma alanı tasarlanırken yeşil alan ve gazebo alanları yer alacak. Yürüyüş yollarının yapımıyla devam eden parkın yeşil alanları için toprak dolgusu atılıyor. 
Her mahallede park alanları oluşturmaya devam ettiklerini belirtenBurhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal her mahalleye dinlence ve yeşil alanlar kazandırarak özellikle çocukların doyasıya eğlenecekleri oyun alanlarının sayısını arttırmaya özen gösterdiklerini kaydetti. Başkan Uysal, yeni yapılan park ile ilgili olarak pazaryeri ve Hanay Camimizin yanında olması sebebiyle oturma alanları daha çok olan bir park tasarladık ayrıca Caminin kullanabileceği bir alanda parkın içinde ayrıldı dedi. Yeni parkın tamamlanmasının ardından pazarını yapan vatandaşların rahatça dinlenebilecekleri alan oluşturduklarını söyleyen Başkan Uysal parkın kısa sürede bitirilip hizmete gireceğini kaydetti.

Etiketler :
Pazar Alışverişini Yapan Vatandaşların Dinlenebileceği Yeni Park Alanı Oluşturuluyor -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net