Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > SpordaYetenek 10’la Gelecek
SpordaYetenek 10’la Gelecek
...
22-11-2017 09:32
SPOR
0 Yorum
269 Okunma
Haberi Yazdır

Balıkesir ve ilçelerinde özellikle kırsal mahalle bölgesinde imkânı kısıtlı öğrencilerin eğitim gördüğü ilköğretim ve ortaokullarda okuyan 7-13 yaş arası kız ve erkek öğrencilerine yönelik spor bilincinin yerleşmesi, sporda değerler eğitimi vererek milli ve manevi duyguları güçlü bir gençlik yetiştirmek için “Sporda Yetenek 10’la Gelecek” adlı proje imzalandı.

Balıkesir Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediye Başkanlığı, İlçe Kaymakamlığı, İl-İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl-İlçe Müdürlüklerinin koordinesinde 20 ilçede yaklaşık 30 bin öğrencinin katılımının hedeflendiği “Sporda Yetenek 10’la Gelecek” işbirliği projesi protokolü imzalandı.

Erdek Gençlik Hizmetleri Ve Spor Müdürü M. Erdem Eren yaptığı açıklamada“Balıkesir Valiliğimizin himayesinde, Erdek Belediye Başkanlığı, İlçe Kaymakamlığı, İl-İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl-İlçe Müdürlüklerinin koordinesinde Erdek İlçemizde “Sporda Yetenek 10’la Gelecek” işbirliği protokolü imzaladık.  İlçemizde dezavantajlı ve imkânı kısıtlı olan öğrencilerimizin yoğun olarak olduğu İstiklal İlkokulu ve Muzaffer Gürel Ortaokulu pilot okul olarak seçilmiştir. Bu okullarımıza ve diğer okullarımıza gerekli olan spor malzemeleri dağıtılarak, yetenekli çocuklarımızı keşif edip hayata en iyi şekilde başlamalarını sağlayabilmeye çalışmaktayız.  Bu konuda bizlere liderlik yapan Valimize ve Kaymakamımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

Etiketler :
SpordaYetenek 10’la Gelecek -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net