Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > TEKNOLOJİ > Wolfenstein 2’nin Ücretsiz Deneme Süreci Başladı
Wolfenstein 2’nin Ücretsiz Deneme Süreci Başladı
...
29-11-2017 09:19
TEKNOLOJİ
0 Yorum
238 Okunma
Haberi Yazdır

Oyun çıktı ve merak ediyorsunuz, ama henüz almadınız. Öyleyse size fırsat. Oyunun geliştiricisi Machine Games ve yayıncısı Bethesda, kısa bir süreliğine The New Colossus’un oynanabilir demosunu beğeninize sunuyor.

Nazileri avlamak ister misiniz? Kahramanımız B.J. Blazkowicz bir kez daha silahlarını kuşanıyor ve dünyayı kurtarmak için direnişe önderlik ediyor. Bu arada, isterseniz siz de Wolfenstein 2 The New Colossus’a adım atmadan önce bir deneme süreci yaşayabilirsiniz.

Wolfenstein serisinin yeni oyunu Wolfenstein 2 The New Colossus, kısa bir süre önce PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için raflarda yerini almıştı. Modifiye edilmiş id Tech 6 oyun motorunu kullanan yapım, bize alternatif bir senaryo sunuyor. “Eğer İkinci Dünya Savaşı’nı Naziler kazansa ne olurdu?”

İşte yeni nesil Wolfenstein serisinin bu en güncel oyununda, bir kez daha B.J. ile yola çıkıyor ve Amerikan direnişine önderlik ederek Nazilere kafa tutuyoruz. Bu oyunun “oynanış” bakımından en geniş yelpazeyi sunan ve aynı zamanda en sinematik Wolfenstein oyunu olduğunu söylemeliyiz.

Peki, oyun çıktı ve merak ediyorsunuz, ama henüz almadınız. Öyleyse işte size fırsat. Oyunun geliştiricisi Machine Games ve yayıncısı Bethesda, kısa bir süreliğine The New Colossus’un oynanabilir demosunu beğeninize sunuyor. Demo, PC (Steam’de), PS4 ve XONE platformları için şu an indirilebilir durumda. Demoda, oyunun ilk bölümünü oynayabilir ve böylelikle oyuna dair bir ön izlenim oluşturabilirsiniz.

Etiketler :
Wolfenstein 2’nin Ücretsiz Deneme Süreci Başladı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net