Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Başarılı Bir Yıl Geçirdiler
Başarılı Bir Yıl Geçirdiler
...
06-12-2017 10:36
GÜNDEM
0 Yorum
693 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Tüketici Sorunları Hakem Heyetinin yıl sonu toplantısı yapıldı. Toplantıda, 2017 yılında 3400 dosyadan 2907 dosyanın lehte, 478 dosyanın da aleyhte sonuçlandığı belirtildi.

Bandırma Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti üyeleri Aralık ayı tüketici sorunlarını görüşmek üzere 04.12.2017 Pazartesi günü heyet başkanı Feyim Kayalık başkanlığında toplandı. Heyet başkanı Feyim Kayalık 2017’de 3400 dosyadan 2907 dosyanın lehte, 478 dosyanın aleyhte sonuçlandığını belirterek Hakem Heyetinde görüşülmeyi bekleyen 600 dosyanın bulunduğunu söyledi.

Tüketici sorunlarıyla ilgili dosyaların görüşülmesinden sonra Hakem heyeti başkanı Feyim Kayalık ‘’bir yıllık çalışmamız sonucunda heyet üyelerinin, raportör arkadaşlarımızın özverili ve yoğun çabaları sonucunda biriken pek çok dosya çözüme kavuşturulmuştur” dedi. Kayalık     ayrıca Kaymakam  Günhan Yazar’ın hakem heyetinin sorunlarıyla yakından ilgilendiğini belirterek, tüm çalışanlara ve heyet üyelerine rahat bir çalışma ortamı sağlamasından dolayı teşekkür etti.

Heyet başkanı Feyim Kayalık, İlçe Tüketici Sorunları Hakem Heyetinde görev yapan, dosyaların incelenip, hazırlanmasında büyük emeği geçen raportörlere, çalışanlara ve hakem heyeti üyelerine birer teşekkür plaketi vererek, önümüzdeki yeni çalışma döneminin çok daha verimli olacağını ve hakem heyetindeki dosyaların daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacağını söyledi ve toplantıya katılan herkese başarılı bir çalışma dönemi diledi.

Hakem heyeti üyeleri ve raportörler de, heyet başkanı Feyim Kayalık’ın heyetin çalışmalarına büyük katkılar sunduğunu, uyumlu ve başarılı bir çalışma dönemi geçirdiklerini belirterek Kayalık’a katkılarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ettiler. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

  

Etiketler :
Başarılı Bir Yıl Geçirdiler -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net