Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Amatör Takımlara Malzeme Dağıtımına Başlandı
Amatör Takımlara Malzeme Dağıtımına Başlandı
...
02-01-2018 09:27
SPOR
0 Yorum
228 Okunma
Haberi Yazdır

Balıkesir Valiliğinin” Sporda Yetenek 10’ la Gelecek”  projesi kapsamında başlatılan ve Bandırma Kaymakamlığının destek verdiği proje ile amatör futbol takımlarına spor malzemesi yardımında bulunuldu. İlk yardım Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği oyuncularına yapıldı.

Sanayi Spor Tesislerinde yapılan törenle Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği nin 38 oyuncusuna eşofman, forma, şort, tişört ve top teslim dağıtıldı. Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil ve İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Hüseyin Elüstü tarafından eşofman, forma, şort, tişört ve top teslim dağıtıldı.

Malzeme dağıtımından konu hakkında bilgilendirmede bulunan Abdullah Şah Şahan” Sayın valimizin başlatmış olduğu “Sporda Yetenek 10’la Gelecek” projesi kapsamında Çınarlı Mahallemizin çocuklarına futbol kursu düzenlenmiştir. Bu kapsamda bu çocuklarımıza, bu evlatlarımıza Valimizin, Kaymakamımızın, İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün, İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürümüzün destekleriyle çocuklarımızı sporu sevdirecek bu desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu kapsamda çocuklarımıza eşofman, tişört, forma ve top dağıtım yapılacak” dedi.

Burası Bandırma ama Büyükşehrin bir parçasıyız

Kaymakam Günhan Yazar’da konuşmasında” Sayın valimizin himayelerinde, Milli Eğitim Müdürlüğümüzün, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğümüzün, Bandırma Belediyesi'nin ve Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle” Yetenek 10’la Gelecek” diye bir proje yürütülüyor. Daha önce Bandırma Belediyesi'nin yaptığı katkılardan dolayı bir kamp programı yapmıştık. Büyükşehir Belediyemizin göndermiş olduğu eşofman ve diğer spor malzemelerini bu çocuklarımıza teslim edeceğiz. Burası Bandırma ama Büyükşehir'in bir parçasıyız. Çocuklarımıza sadece spor yaptırıyoruz. Çınarlı Mahallesi'ndeki çocuklarımıza başka projelerimizde var. Çınarlı Mahallesi'ndeki çocuklarımızı birçok alanda spora teşvik edeceğiz.

 Basında çıkan bazı mesnetsiz açıklamalar beni çok üzdü

 AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı” Bandırma'da yaşayan bireyler olarak özellikle Çınarlı Mahallesi ve Paşamescit Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlarımızın, kadınlarımızın, çocuklarımızın bir şekilde iyi değerlendirmesi, kötü alışkanlıklara gitmemesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bunu Valilik ve Kaymakamlık aracılığıyla yapıyoruz ancak evvelki gün basında çıkan birtakım konuşmalar nedeniyle biraz üzgün olduğumu ifade etmek istiyorum. Hiçbir zaman Roman vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Bu tür mesnetsiz konuşmalar ve davranışların da yapılmamasını istiyorum. Bir de kamu kurum ve müdürlerinin zan altında bırakılmasını esefle kınıyorum. Hiçbir zaman kamu kurumları müdürleri bu tür sorunların içerisine çekilmemeli ve yanlış hareket edilmemeli. Roman vatandaşlarımızın daha bunun dışında sadece bu şekilde değil farklı yerlerde gerek sağlık sorunlarıyla gerek çocuklarımızın spora olan katkılarıyla önümüzdeki 2018’in Şubat ayından itibaren kadınlarımıza el sanatları verilerek karşılığında da emekliliğin karşılığını almak kaydıyla bir program, bir proje yapmayı düşünüyoruz. Biz, Bandırma'da AK Parti ilçe teşkilatı olarak gerek İŞKUR müdürümüz ile ve gerekse Halk Eğitimi Müdürümüzle ortak hareket ederek Çınarlı ve Paşamescit Mahallelerindeki her türlü projenin takipçisi olacağız” açıklamasında bulundu. Daha sonra, 38 çocuğa spor malzemeleri protokol tarafından teslim edildi. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

Etiketler :
Amatör Takımlara Malzeme Dağıtımına Başlandı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net