Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Altıeylül’de Sporda Yetenek 10'la Gelecek Projesi
Altıeylül’de Sporda Yetenek 10'la Gelecek Projesi
...
02-03-2018 10:21
SPOR
0 Yorum
253 Okunma
Haberi Yazdır

Altıeylül’de 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Sporda Yetenek 10'la Gelecek projesi kapsamında belirlenen kırsal Mahallelerde İlkokul ve Ortaokullarda eğitim gören 7-13 yaş arası kız-erkek öğrencilerin sağlıklı ve hareketli bir yaşamın gereği olarak toplumda spor yapma kültürünün gelişmesi, Sporun geniş kitlelere ulaştırılması ve yaygınlaştırılması bunun yanında yine yetenekli öğrencilerin tespit edilmesi amaçlanıyor.

Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Altıeylül Kaymakamlığı, Altıeylül Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü,Altıeylül Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan protokolle hayata geçirilen 'Sporda Yetenek 10'la Gelecek' projesi kapsamında Altıeylül ‘de toplam 5 pilot okulda faaliyete geçirildi.

 

Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün yaptığı açıklamada şu sözlere yer verildi:

“Sayın Valimizin başlatmış olduğu Sporda Yetenek 10’la Gelecek projesi kapsamında öğrencilerimize malzeme desteği veren Altıeylül Belediye Başkanımıza ve bizlerden desteklerini esirgemeyen proje koordinasyonun da bulunan Kurumlarımıza teşekkür ediyoruz.

Bu kapsamda Altıeylül Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak kırsal mahallemiz olan Pamukçu İlkokulu - Ortaokulu öğretmenlerimiz ve 250 öğrencinin katılımıyla; Türk Bayrağımızı açarak Afrin de terörle mücadele eden askerlerimize destek verdik. Yine bunun yanında Pamukçu İlkokulu ve Ortaokulu Öğretmenleri ve Özel Eğitim Uygulama öğrencileri ile birlikte çektiğimiz video ile bayrağımızı dalgalandırdık.”

 

 

Etiketler :
Altıeylül’de Sporda Yetenek 10'la Gelecek Projesi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net