Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Sporla Erdemli Gençlik Sağlıklı Gelecek” Projesiyle Bir Araya Geldiler
Sporla Erdemli Gençlik Sağlıklı Gelecek” Projesiyle Bir Araya Geldiler
...
09-03-2018 10:28
SPOR
0 Yorum
291 Okunma
Haberi Yazdır

Balıkesir Valiliği ve Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlemiş oldukları “Yetenek 10’la Gelecek” projesinin alt basamağı olarak planlanan ve Havranda uygulamaya konan “Sporla Erdemli Gençlik Sağlıklı Gelecek” projesi kapsamında Havran Kaymakamlığı ve Havran Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü başta olmak üzere Havran Belediyesi, Havran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Havran Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Havran İlçe Emniyet Müdürlüğünün diğer paydaşlarını oluşturduğu projeyle Havranda eğitim görmekte olan öğrencilere spor kültürü aşılamak amacıyla farklı branşlarda verilen kursları ziyaret eden Havran Kaymakamı Şeref Aydın, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu, Havran İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yasin Özer ve Havran Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hasan Çam tesisleri gezerek jimnastik, voleybol, tekvando ve tenis kursunda eğitim almakta olan kursiyerlerle bir araya geldi. 

Öğrenciler Belediye Başkanı Emin Ersoy'un boynuna sarılarak yoğun sevgi gösterisinde bulundular. Başkanımızı çok seviyoruz her zaman bizim yanımızda diyerek Başkan Emin Ersoy'un boynuna sarılan öğrencilere Başkan Ersoy öğrencilerin sevgisine kayıtsız kalmayarak sinema bileti müjdesi verdi.
Başkan Ersoy hepinizi sinema'ya davet ediyorum biletleriniz ve yemeklerinizi kendi imkanlarım ile karşılıyorum sözü üzerine öğrenciler Başkana Ersoy'a teşekkür ettiler.
İlçe Kaymakamı Şeref Aydın ve Belediye Başkanı Emin Ersoy öğrenciler ile birlikte voleybol oynadı.
Düzenlenen kurslarla öğrencilerde spor kültürü oluşması amaçlanırken bu kurslardan özellikle dezavantajlı öğrencilerin yararlanması amaçlanmaktadır.

Etiketler :
Sporla Erdemli Gençlik Sağlıklı Gelecek” Projesiyle Bir Araya Geldiler -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net