Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Türk Yıldızları Tırı, Bandırma’da
Türk Yıldızları Tırı, Bandırma’da
...
12-03-2018 10:52
GÜNDEM
0 Yorum
209 Okunma
Haberi Yazdır

Türk Hava Kuvvetlerine ait akrobasi ve gösteri timinin tanıtım aracı Bandırma’ya geldi. Tanıtım aracında çeşitli ürünler iki gün boyunca satışa sunulmakta.

Hava Kuvvetlerinin gururu olan Türk Yıldızlarını tanıtma amacıyla şehir şehir gezen tanıtım aracının yolu bu kez Bandırma ile kesişti. Bandırma Cumhuriyet Meydanı, Nikâh Solonu yanında konuşlanan tanıtım aracının tüm gelirleri Şehit ve Gazi Aileleri için kullanılıyor.

Bu konuda açıklama yapan Kartal Vakfı'na ait Türk Yıldızları yetkilisi Bayram Gümüş “Türk Yıldızları tır’ı olarak mevcudumuz da 3 tane bu şekilde tır’ımız bulunmaktadır. Bir aracımız Balıkesir merkezde. Yer yer ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinde dolaşmaktayız. Türk Yıldızları Kartal Vakfı olarak hem tanıtma amaçlı hem de Şehit ve Gazi aileleri için katkı sağlamak için geziyoruz. Satılan ürünlerimizin bir kısmı Şehit ve Gazi ailelerine gidiyor. İyi bir şey yaptığımızı düşünüyorum. Tır’ımız da toplam olarak 67 kalem ürün bulunmakta. Örneğin; mont, kazak, yelek, tişört, çorap, atkı, bileklik gibi birçok çeşit ürünümüz mevcuttur. Bandırma'daki satışlarımızdan oldukça memnunum. Bandırma'da halkımız çok bilinçli, Bandırma'da Cumartesi ve Pazar günü olmak kaydıyla 2 gün boyunca kalıp daha sonra başka yere gideceğiz” dedi. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

Etiketler :
Türk Yıldızları Tırı - Bandırma’da -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net