Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Mustafa Canbey Bandırma’da Moral Buldu
Mustafa Canbey Bandırma’da Moral Buldu
...
11-06-2018 10:48
GÜNDEM
0 Yorum
366 Okunma
Haberi Yazdır

AK Parti Balıkesir milletvekili adayı Mustafa Canbey, seçim çalışmalarını sürdürmek için geldiği Bandırma’da partililerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

AK Parti Balıkesir 4. Sıra milletvekili adayı Mustafa Canbey, parti ilçe teşkilatı önünde İlçe Başkanı Alp Bostancı, yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları ve çok sayıda partililer tarafından karşılandı. İlçe teşkilatı binasında basın toplantısı düzenleyen Mustafa Canbey, 24 Haziran tarihinden sonra Türkiye’de önemli değişiklikler yaşanacağını, Balıkesir bölgesinde ve Bandırma’da da büyük yatırımlar olacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın kendilerinden taahhüt istediğini vurgulayan AK Parti Balıkesir milletvekili adayı Canbey, seçimlerden sonra illerde ofisler kurulacağını ve vatandaşların artık Ankara’ya gitmeye gerek kalmayacağını ifade etti.

Basın toplantısından sonra Cumartesi Pazarında esnafları ziyaret eden Mustafa Canbey, akşam iftarı Edincik’te açacaklarını ardından da Misakça mahallesine giderek çıkan yangında kullanılamayacak hale gelen ve Balıkesir Büyükşehir belediyesi tarafından yeniden yaptırılan Misakça Mahallesi Camisinde parti teşkilatı ile birlikte teravih namazı kılacaklarını söyledi.

“Bandırma kolay bir yer değil, kendimize göre bir çalışma düzeni yarattık”

ssMilletvekili adayı Mustafa Canbey’den önce AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı Başkanı Alp Bostancı kısa bir konuşma yaptı. Bostancı “4.sıra adayımız, sevdiğimiz, saydığımız, yıllardan beri birlikte gezdiğimiz bizleri kırmadan sürekli yanımızda olan “İnşallah Geliyorum” diyen Mustafa Canbey teşkilatımızı ziyarete geldiler. Bilindiği üzere 24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kaldı. Ramazan Bayramı ve Ramazan dolayısıyla teşkilatlar sürekli olarak çalışmalarını ona göre ayarlamaya çalışıyorlar. Genelde saatlerimiz 14.30’dan itibaren başlıyor ve akşamın çok geç saatlerine kadar 2’lere kadar da sokaklarda oluyoruz. Amacımız burada bütün herkesle beraber el sıkışmak, gönül bağı kurmak ve bu gönül bağı içersinde de yakınlaşmamızı bu şekilde sağlamaktır. Bandırma kolay bir yer değil. Kendimize göre bir çalışma düzeni yarattık. Bu çalışma düzeni içerisinde de milletvekillerimizle hepsine özel ayrı ayrı farklı şekilde yeni sistemler getirmeye çalıştık. Akşam üzeri Edincik’te iftar programına katılacağız. Edincik halkıyla selamlaşıyoruz, daha sonra Musakça Mahallesi'ne gideceğiz. Orada Teravih namazını ihya edeceğiz. Orada da kahvedeki halkımızla selamlaştıktan sonra bu geceki programı bu şekilde sonlandırıyoruz” dedi.

“Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli seçimlerinden birisini yaşayacağız”

Milletvekili adayı Mustafa Canbey’de konuşmasında” Bandırma İlçe Teşkilatı ile birlikte seçim turuna devam edeceğiz. Günlerdir Bandırma'da, Balıkesir'de çalışıyoruz, sahada mücadele veriyoruz. Zamanımızı en iyi şekilde kullanmaya gayret ediyoruz. Ramazan ayı olması dolayısıyla Ramazan ayının hem birlik ve beraberliğinden istifade ediyoruz. Halkımızla birlikte olmaya gayret ediyoruz. Kendi kültürümüzün, kendi medeniyetimizin en önemli unsurlarından bir tanesi Ramazan ayıdır. Bizler Ramazan ayını yaşamaya çalışıyoruz hem de manevi huzuru birlikte tatmaya çalışıyoruz. Bandırma'da teşkilatımızla beraber halkımızla buluşacağız. Bandırma'da kardeşlerimizle selamlaşacağız, sohbet edeceğiz, çay içeceğiz, kahve içeceğiz sonrasında da Bandırma'daki çalışmalarımıza devam etmiş olacağız. 24 Haziran seçimleri her geçen gün yaklaşıyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin en önemli seçimlerinden bir tanesine girmiş olacağız. Bizler çalışmalarımızda sahadaki tecrübelerimiz çok net bir şekilde bize gösteriyor. AK Parti inşallah önümüzdeki dönemde yeniden iktidar olacaktır. Cumhurbaşkanımız da cumhurbaşkanı olarak görevine devam edecektir. Halkımızın çok güzel bir teveccühü var,  bu ruhu her yerde hissediyoruz, ilgisini hissediyoruz. Balıkesir’de inşallah bu dönemde hem milletvekili sayısı olarak hem Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhuriyet ittifakında ciddi anlamda destek verilecek. Bizler de Bandırma'dan da aynı desteyi istiyoruz”. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

Etiketler :
Mustafa Canbey Bandırma’da Moral Buldu -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net