Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Ayvalık Belediyesi’nin 4 Hizmet Birimi Yeni Yerlerinde
Ayvalık Belediyesi’nin 4 Hizmet Birimi Yeni Yerlerinde
...
13-06-2018 10:50
GÜNDEM
0 Yorum
138 Okunma
Haberi Yazdır

Ayvalık Belediyesi’nin dört hizmet birimi, eski Kırlangıç Fabrikası’nı çok amaçlı yaşam merkezine dönüştürecek projenin başlaması nedeniyle yeni yerlerinde hizmet vermeye başladı.

Ayvalık Belediyesi İmar ve Şehircilik, Plan ve Proje ile Fen İşleri Müdürlükleri, Boğaziçi Otel’in yanında bulunan ve Ayvalık Belediyesi 3 No’lu Hizmet Binası olarak yeniden düzenlenen Türk Telekom binasında faaliyet gösterecek. İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne ait arşiv iki odaya ayrılarak binanın her iki katına yerleştirilirken binanın girişinde İmar Evrak kayıt bölümü ile Fen İşleri Müdürlüğü bulunuyor. Binanın üst katında İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Plan ve Proje Müdürlükleri yer alıyor. Fen İşleri Müdürlüğü dışındaki müdürlükler, hafta başından itibaren yeni yerlerinde hizmet vermeye başlarken Fen İşleri Müdürlüğü’nün de taşınma işlemi hafta içinde tamamlanacak.

Eski Kırlangıç Fabrikasında bulunan bir diğer hizmet birimi olan Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ise İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde hizmet verecek. Müdürlük, Gençlik Merkezi’nin tamamlanmasıyla birlikte Merkez içine taşınarak faaliyetlerine burada devam edecek.

Etiketler :
Ayvalık Belediyesi’nin 4 Hizmet Birimi Yeni Yerlerinde -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net