Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Huzurlu Bir Bayram İçin 'Bayram Trafik Tedbirleri' Alındı
Huzurlu Bir Bayram İçin 'Bayram Trafik Tedbirleri' Alındı
...
13-06-2018 10:55
GÜNDEM
0 Yorum
177 Okunma
Haberi Yazdır

Bayram tatilinin huzurlu geçmesi, trafik kazalarının önlenebilmesi amacıyla Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü gerekli çalışmalara başladı.

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından şehirlerarası otobüs terminalinde kurulan stantlarda yolculuk yapan kişilerin yanı sıra araç şoförleri de bilgilendiriliyor.

Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından, bayram ve tatil dönemlerinde şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan araçların karıştığı trafik kazalarının önüne geçebilmek, can ve mal kayıplarını en aza indirmek amacıyla otobüs şoförleri, yardımcı personel ile yolculara yönelik eğitim çalışması yürütülüyor. Şehirlerarası otobüs terminalinde kurulan stantlarda, emniyet kemeri kullanımı, hız kurallarına uyma, çalışma süreleri ile terminal harici yolcu indirme, bindirme gibi konularda eğitici çalışmalar ile yolculara araç içerisinde emniyet kemeri kullanımının önemi anlatılıyor.

Bayram öncesi tüm otobüs şoförleri ile yardımcı personele yönelik terminallerde oluşturulan stantlarda; seyahat süresince dikkat etmeleri gereken trafik kuralları ve yolculara yapacakları bilgilendirmeler konusunda Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü eğitim vermeye devam ediyor.

Etiketler :
Huzurlu Bir Bayram İçin 'Bayram Trafik Tedbirleri' Alındı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net