Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Basınla İletişim Atmosferi Oluşturulacak
Basınla İletişim Atmosferi Oluşturulacak
...
30-06-2018 10:00
SPOR
0 Yorum
593 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Kayhan İpek kulüp binasında basın toplantısı düzenleyerek yeni sezonda basınla işbirliği halinde olacaklarını söyledi.

Kayhan İpek” Bandırma Spor Kulübü olarak, içerisine girmiş olduğumuz yeni dönemde basınla ilişkilerimizde gerek kulübümüz, gerek değerli basın organlarımız açısından mümkün olan en berrak, en verimli çalışma ve işbirliği ortamını oluşturma konusunda kararlılık göstermek azmindeyiz” dedi.

Basın Sözcüsü Kayhan İpek açıklamasına şöyle devam etti. “Bu bağlamda, siz değerli basın mensuplarına nitelikli bilgi akışı sağlamak adına, oluşturacağımız iletişim platformunun sağlıklı bir yapı çerçevesinde şekillenmesine yönelik önerilerinizi bizlerle paylaşmanız son derece önemlidir. İhtiyaçlarınız, istekleriniz ve önerilerinizi bizlere bütün berraklığıyla aktarmanızı arzuladığımız yeni iletişim atmosferini oluşturmaya yönelik çabalarımız büyük özenle yürütülecektir. Öte yandan, siz değerli basın mensuplarının, kamuoyuna aktardıkları haberleri evrensel basın ilkeleri çerçevesinde gerçekleştireceklerine bütün açık yürekliliğimizle inanıyoruz.

Mirza ve eski yönetime teşekkür

Bandırma Belediye Başkanımız Kulübümüzün Onursal Başkanı Sayın Dursun Mirza’ ya kulübümüze verdiği maddi ve manevi destekten dolayı Bandırma spor yönetim kurulu olarak kendisine teşekkür eder minnetlerimizi arz ederiz. Ayrıca yeni yönetimimize de aynı şekilde tam destek sözü için ayrıca teşekkür eder minnetlerimizi arz ederiz. Ayrıca eski yönetim kurulumuza da bundan önceki çalışmalarından dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Görev bölümü yapıldı

Yönetim kurulumuz 22 Haziran 2018 ve 25 Haziran 2018 tarihleri arasında 2 toplantı gerçekleştirmiştir. Toplantıda yönetim kurulu dağılımı ve yapılması gereken öncelikli işler konusunda kararlar almıştır. Buna göre:

 

 

 

 

1.Yönetim Kurulu Görev Dağılımı

Başkan: Göksel KARLAHAN
As Başkan: Bayram ÖZDEMİR, Osman ÇAPAR
İkinci Başkan: Mülkü İNCİ, Gökhan YANKOL
Basın Sözcüsü: Kayhan İPEK
Hukuk İşleri Sorumlusu: Recep ÖKMEN
Reklam ve Sponsorluk: Erol ÇAKIR, Yunus KÖLEMENOĞLU, A.Osman KOZLUCALI
Genel Kaptan: Orhan DEMİR, Gökar KARLAHAN
Tesisler Sorumlusu: Orhan DEMİR,Gökhan YANKOL
Medya ve Sosyal İşler Sorumlusu:Karani ERKUL
Taraftar Sorumlusu:Yunus KÖLEMENOĞLU
Hentbol Takım Sorumlusu:Recep ÖKMEN,Gökar KARLAHAN
Muhasip üye/Veznedar: Ömer AKSOY
Otoparklar Sorumlusu:Ömer AKSOY

İmza sirküleri belirlendi.

2.Transfer Komitesi

Göksel KARLAHAN
Bayram ÖZDEMİR
Osman ÇAPAR
Mülkü İNCİ
Kayhan İPEK
Orhan DEMİR
Gökar KARLAHAN
Yunus KÖLEMENOĞLU

3.Takım Otobüsü giydirme işleri Karani ERKUL bey tarafından yeni dizayn yapılarak yönetim kurulu ve taraftarlarımızın beğeni doğrultusunda yenilenecektir.

 

 

 

 

4.Futbol takımı teknik direktörlüğüne Hüseyin YENİKAN getirilmiştir. Yardımcılıklarına Hüseyin YENİKAN hocamızın yardımcı ekibi 6 kişiden oluşmaktadır. Yardımcıların isimleri ileriki tarihte Hüseyin YENİKAN hocamız tarafından açıklanacaktır.

Teknik kadromuza yardımcı personellerimiz:

Masör: Mehmet Mülayim
Masör Yardımcısı: Gökhan CANLI
Malzemeci: Hakan GÖKÇE
Malzeme Yardımcısı: Tamer GÜVENÇ
Altyapı Malzemecisi: Kadir DURMUŞ
İdman Sahası Çim Sorumlusu: Kahraman KARABULUT,

Tesisi ve İdman Sahası Görevlileri: Emrah YALÇIN, Mülayim ASLAN
Toki Tesisler Hizmetlisi: Ersin ÇAKIR, Nermin GENÇ
Toki Gece Bekçisi: Hasan KAHRAMAN

Masör Serhat Şahin kendi isteği ile görevinden ayrılmıştır. Yardımcı malzemeci Orçun Sarıoğlu da askere gittiği için kulübümüzden ayrılmıştır. Bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür eder bundan sonraki iş hayatlarında başarılar diliyoruz.

5. Yönetim Kurulu üyemiz Muhasip üye/Veznedar Ömer AKSOY ve Yardımcısı Kulüp yöneticisi Kazım DALKILINÇ öncelikle idari ve mali disiplini sağlamak için çalışmalara başlamıştır.

6.Kulübümüzün en önemli gelir kaynağı otoparklar ile ilgili çalışmalar yönetim kurulumuzun kararı ile yürütülmektedir. Yönetim kurulumuzun aldığı karara göre otoparklarımızı yönetim kurulumuz dâhil herkes ücretli kullanacaktır. Bu doğrultuda ücretsiz ve otoparktaki işgal yerlerin görüşülerek ücretli hale getirilmesi çalışmalarına başlanmıştır.

7.Yeni sezonda Bandırma spor kulübünün çalışanlarını bir merkezde toplamak üzere kulüp idari işlerin, kulüp müdürü, muhasebe ve diğer çalışanlar kulüp binamızda değil TOKİ tesislerinde görevlerini yapmak için çalışmalarına başlamıştır.

8. Bu yıl Bandırma spor ve Bandırmamız için Vefa Yılı olarak ilan ediyoruz. Başta taraftarlarımız olarak ve iş adamlarımızdan katkılar bekliyoruz. Bu katkılar kombine kartları, maç bileti, store alışverişleri yeniden düzenlenecek. Store alışverişleri, reklam, bağış olarak tüm kamuoyunun desteğini bekliyoruz.

9.Kombine kartımızı 2018-2019 yılı için 120,00, TL. Öğrenci kombine kartı için 60.00,TLbasımı görüşülecektir. Protokol kombine kartı 250,00,TL olarak belirlenmiştir. Maç fiyatları 10.00,TL olarak belirlenmiştir.

10.2018-2019 Vefa Sezonuna özel T-shirt dizayn edilerek satışa sunulacak, yine Vefa yılına özel banka hesap numarası belirleyerek bağış kampanyası düzenlenecek.

11.Şimdiye kadar transfer edilen futbolcuların bilgileri

-RAMAZAN TAŞ- BARTINSPOR SAĞ KANAT OYUNCUSU
-ÖMER FARUK BOZ-GÖLCÜKSPOR SOL KANAT OYUNCUSU
-ALP HUY-KARTAL BULVARSPOR ORTA SAHA OYUNCUSU
-CEYHUN ERCEYLAN-KARTAL BULVARSPOR SAĞ BEK OYUNCUSU
-YASİN YILDIZ-ALTYAPI SOL BEK OYUNCUSU
-HÜSEYİN ARABACIOĞLU-ALTYAPI ORTA SAHA OYUNCUSU
-ANIL ÜÇKAN-ALTYAPI STOPER OYUNCUSU
-BARIŞ ONUR GÜNAYDIN-ALTYAPI SANTRAFOR OYUNCUSU

12.Kulübümüz ile ilişiği kesilen futbolcuların bilgileri

-MERTCAN ÇAM-KİRALIK OYUNCUMUZDU SÖZLEŞMESİ SONA ERDİ
-HÜSEYİN ALTUĞTAŞ- KİRALIK OYUNCUMUZDU SÖZLEŞMESİ SONA ERDİ
-OĞUZHAN KAYAR-SÖZLEŞMESİ FESİH EDİLDİ
-MURATHAN BURUŞ-TAKIMDAN AYRILDI
-ERHAN ŞENTÜRK-BONSERVİS FESİH BEDELİ ÖDENEREK AYRILMIŞTIR.
-DAVİD DENİZ KILIÇ-ANLAŞARAK AYRILDI
-BERKAY CAN DEĞİRMENCİOĞLU-ANLAŞARAK AYRILDI

13.Yeni Scout ekibi belirlenmesi.

 

 

14.Kulüp personellerimizden Olcay ÇAMOĞLU, Süleyman Gürkan ŞENGÜL, Erol ELMASTAŞ başkanımız Göksel KARLAHAN ile görüşerek kendi istekleri ile 10 Temmuz 2018 itibariyle görevlerini bırakacaklarını beyan etmişlerdir. Bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür eder bundan sonraki iş hayatlarında başarılar diliyoruz.

 

15.   9 Temmuz Pazartesi günü saat:18.00 da Bandırma spor sosyal tesislerinde 2018-2019 sezonuna merhaba diyeceğiz 10 Temmuz Salı günü yeni sezonun ilk çalışmasını Bandırma’da gerçekleştirecek olup 23 Temmuz 2018 gününe kadar Bandırma’da çalışmalarımızı sürdürdükten sonra 26 Temmuz -5 Ağustos Tarihleri arasında KARTEPEDE 1. Etabı 8- 19 Ağustos  tarihleri arasında 2.etap kamp çalışmalarını gerçekleştireceğiz.22 Ağustos da Bandırmaya dönerek 2 Eylülde başlayacak ilk lig maçımıza kadar çalışmalarımızı kendi tesislerimizde sürdüreceğiz.25-26 Ağustos tarihlerinde birinde sezon açılış merasimimizi yapmayı düşünüyoruz. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

 

 

Etiketler :
Basınla İletişim Atmosferi Oluşturulacak -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net