Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Bakan Kasapoğlu'na Spor Yatırımlarını Anlattı
Bakan Kasapoğlu'na Spor Yatırımlarını Anlattı
...
30-07-2018 10:11
SPOR
0 Yorum
173 Okunma
Haberi Yazdır

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun Spor Toto Teşkilat Başkanlığı döneminde verdiği hibe desteğiyle; şehre Karesi Park'ı kazandıran Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ankara ziyaretlerinde Bakan Kasapoğlu'na Karesi Park'ı tanıttı, destekleri için teşekkür etti.


Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu'nun Spor Toto Teşkilatı Başkanı iken verdiği hibe desteği ile şehre Karesi Park Spor Toto Tesisleri'ni kazandıran Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, yeni kabinede Gençlik ve Spor Bakanı olarak görev alan Mehmet Kasapoğlu'na başta yeni yaşam alanı olmak üzere Belediyenin spor yatırımları ile ilgili bilgiler verdi. Başkan Yılmaz ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile birlikte; Bakan Kasapoğlu'nu kırmızı dipli mumla 10-11-12 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan Kurtdereli Güreşleri'ne davet etti.

TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaretiyle ilgili kısa bir açıklama yapan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, "Sayın bakanımızın, Spor Toto Teşkilatı Başkanıyken bizlere verdiği hibe desteği ile kentimize yepyeni ve modern bir yaşam alanı kazandırdık. Kurtdereli Güreşleri'ne davet için geldiğimiz ziyarette Sayın Bakanımıza, başta Karesi Park olmak üzere şehre yaptığımız spor yatırımlarımızı ve gençlerimiz için hayata geçirdiğimiz projeleri anlatma imkanına da kavuştuk. Kendisine vermiş olduğu maddi ve manevi tüm destekleri ve misafirperverliği için teşekkür ediyorum" açıklamasında bulundu.

Etiketler :
Bakan Kasapoğlu'na Spor Yatırımlarını Anlattı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net