Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > TEKNOLOJİ > Youtube’un Önerilen Video Seçeneği Değişiyor
Youtube’un Önerilen Video Seçeneği Değişiyor
...
02-08-2018 10:48
TEKNOLOJİ
0 Yorum
156 Okunma
Haberi Yazdır

Google’ın video platformu size özel öneriler konusunda yepyeni bir boyuta geçiş yapıyor. Yeni sürümle YouTube’da kişisel önerileri daha efektif olarak göreceğiz.

Google, YouTube’u sıkça güncelliyor. Sürekli gelişen platform ve mobil uygulamasıyla ilgili son yenilik, 13.27 sürümünde gelmişti. Güncellemeyle birlikte Android uygulamasındaki video ilerleme barı, artık sadece sürükleyerek kontrol edilebilir hale geldi. Fakat bunun üzerinden neredeyse 24 saat bile geçmeden başka bir yeniliğin haberi basına ulaştı.

Buna göre Google, yeni bir kişiselleştirilmiş öneri bölümü üzerinde çalışıyor. Aramaların arasında ve videoların altında rastlayacağınız bu bölümde, dört video bulunacak ve bu videoların konusu, o an izlediğiniz videoyla bağlantılı olmayacak. Daha çok genel izleme profilinize göre öneriler sunulacak. Bu yeni alanın benzerine aslında uygulamanın ana ekranında rastlıyoruz. Yani YouTube’u ilk açtığımızda bizi sevebileceğimiz videolar karşılıyor.

Üzerinde çalışılan özelliği test edenlerin şikayeti ise yorumlar bölümünü çok aşağıda bırakması. Hemen yukarıdaki ekran görüntüsünde de fark edeceğiniz üzere yorumlar bölümüne inebilmek için epey yol katetmeniz gerekiyor. Özellik final sürümle beraber belki de değişime uğrayabilir.

Etiketler :
Youtube’un Önerilen Video Seçeneği Değişiyor -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net