Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Havran’da Kapalı Pazar Yeri İle İlgili Görüş Alışverişinde Bulundular
Havran’da Kapalı Pazar Yeri İle İlgili Görüş Alışverişinde Bulundular
...
10-08-2018 10:00
GÜNDEM
0 Yorum
124 Okunma
Haberi Yazdır

Havran Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Murat Hançer,Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Güral,Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sunullah Peker'den oluşan heyet Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’u makamında ziyaret ederek Kapalı Pazar yerinde kurulacak olan soğutma sistemi ile ilgili karşılıklı görüş alış verişinde bulundular.

Başkan Murat Hançer yaptığı açıklamada şunları söyledi.
“Geçtiğimiz hafta Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sunullah Peker ile Akhisar İlçemize giderek Pazar yerindeki soğutma sistemini bizzat yerinde inceledik. Döndüğümüz ise Belediye Başkanımıza konuyla ilgili bilgilendirdik.
Başkanımız sağolsun bizlere her konuda olduğu gibi soğutma sistemin'dede destek verdi.Bugün ise Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Güral soğutma sistemini kuracak firma yetkili ve Odamızın yönetim kurulu ile değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik” dedi.

Ersoy Sivil Toplum Kuruluşlarımıza Desteğimiz Sürecek
Belediye Başkanı Emin Ersoy, “Akhisar'lı Oda Başkanımıza ve diğer konuklarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederim.Murat Hançer Başkanımız konuyu açtığında Belediye olarak destek vereceğimizi belirtmiştik.Bugün konuyu masaya yatırdık planlamasını yaptık dedi.
Başkanımız tüm Sivil Toplum Kuruluşlarımıza bundan önce olduğu gibi bundan sonrada desteklerimiz devam edecek amacımız İlçemizde Faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının güçlü olması İlçemizde söz sahibi olmalarıdır” dedi.

Etiketler :
Havran’da Kapalı Pazar Yeri İle İlgili Görüş Alışverişinde Bulundular -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net