Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Bandırma Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Cüneyt Taşkın Atandı
Bandırma Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Cüneyt Taşkın Atandı
...
10-08-2018 10:00
GÜNDEM
0 Yorum
428 Okunma
Haberi Yazdır

 

Cüneyt Taşkın’ın Bandırma Halk Eğitim Müdürlüğüne atanmasıyla birlikte Yüksel Ülkar’da Şehit Öğretmen Mustafa Boz Özel Eğitim Merkezi Okulu müdürlüğüne getirildi.

 

8 yıldan bu yana Bandırma Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü yürüten ve yönetmelik gereğince, yasal görev süresini tamamlayan Yüksel Ülkar, Bandırma Şehit Öğretmen Mustafa Boz Özel Eğitim Merkezi Okulu müdürlüğüne atandı. Ülkar’dan boşalan göreve, Bandırma Korgeneral Enver Akoğlu Ortaokulu Müdürü Cüneyt Taşkın getirildi.

Bandırma Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cüneyt Taşkın, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi.“ 15 Şubat 2010 tarihinde Bandırma Korgeneral Enver Akoğlu Ortaokulu Müdürü olarak göreve başladım. 8 yıl boyunca birçok başarılı çalışmalara imza attım. Müdür yardımcılarım, öğretmen arkadaşlarım, velilerimiz ve öğrencilerimizle birlikte bu görevi yürüttük.  Bu süreçte bizlere destek olan okul aile birliğimize ve tüm öğretmen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. 8 yıllık görev süremin dolması nedeniyle, Bandırma Halk eğitim Merkezi’ne Kurum Müdürü olarak 7 Ağustos 2018 tarihi itibariyle göreve başladım. Daha önceki kurumum örgün eğitimdi. Halk Eğitim ise yaygın eğitim. Şimdi, örgün eğitimden yaygın eğitime geçmiş bulunmaktayım.  Yaygın eğitimin, bütünsellik, bütünlük, geçerlilik, gönüllülük, herkese açıklık, her yerde eğitim, ihtiyaca uygunluk, ilkelerine bağlı kalarak halkımızdan gelen talepleri karşılayacağız.  Bundan önceki başarılı çalışmalarında kurum müdürü Yüksel Ülkar’a bizlere böyle bir kurum bıraktığı için çok teşekkür ediyorum. Kendisine de yeni görevinde başarılar diliyorum”.

 

Öte yandan, Bandırma Korgeneral Enver Akoğlu Ortaokulu Müdürlüğüne, Vecihibey Ortaokulu Müdür Yardımcısı Mehmet Bulut getirildi.

2014/2015 eğitim öğretim yılından bu yana Vecihibey Ortaokulu Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Mehmet Bulut, Valilik atama kararnamesi gereğince, Bandırma Korgeneral Enver Akoğlu Ortaokulu’na müdür olarak atandı.  Bulut, 2018/2019 eğitim öğretim yılı Korgeneral Enver Akoğlu Ortaokulu’nda 6 Ağustos 2018 tarihi itibari ile görevine başlamış oldu./Serhat Barış

Etiketler :
Bandırma Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Cüneyt Taşkın Atandı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net