Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > METİN OK GENÇ FM’DE CANLI YAYINA KATILDI
METİN OK GENÇ FM’DE CANLI YAYINA KATILDI
...
06-11-2018 09:31
GÜNDEM
0 Yorum
257 Okunma
Haberi Yazdır

CHP’den Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı olan Metin Ok, Genç FM’de “BURCUYLA GÜNE GÜNAYDIN” canlı yayın programına katıldı. Burcu Bayırlı’nın yönelttiği sorulara açık ve net şekilde cevap veren Metin Ok, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlere hazır olduğunu söyledi.

Metin Ok, belediye başkanı olması halinde, büyük projelerinin yanı sıra otopark sorununu çözeceğini, trafik yoğunluğunu bir yola koyacağını, her 5 metrekarelik alanı dahi yeşillendireceğini, Bandırmalı gençlere her yerde söz sahibi olabilecek ortamlar hazırlayacağını, sokak hayvanlarına barınaklar yapacağını belirtti.

“Belediye Başkanlığım döneminde her şey şeffaf olacak”

Belediye Başkan Aday Adayı Metin Ok, Bandırma’ya Olan Vefa Borcunu Ödemek İçin Görevini En İyi Şekilde Yerine Getireceğini Söyleyerek, “Ben Hazırım, Kadrolarım da Hazır. Rüzgarı arkama aldığıma inanıyorum. Bandırma’yı ben değil bizler yöneteceğiz. Belediye’de her şey şeffaf olacak” dedi. Ok, devamlı halkın içinde olan bir başkan profili çizerek Bandırmalıların karşısına çıkıp planladığı projelerini tek tek hayata geçirmeyi hedeflediğini belirtti.

“Aktif siyasete artık belediye başkanı olarak devam etmek istiyorum”

Metin Ok, GENÇ FM’de katıldığı “BURCUYLA GÜNE GÜNAYDIN” canlı yayın programında, aktif siyasete artık belediye başkanı olarak devam etmek istediğini belirtti. Ok, Bandırma’yı ve Bandırmalıları çok sevdiğini ifade ederek hizmet etmek için kadrosuyla birlikte göreve hazır olduğunu söyledi.Metin Ok konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Cumhuriyet Halk Partisi’nde 2010 yılında yönetim kurulu üyesi olarak görev aldım. Kısa bir süre sonra da STK’lardan sorumlu başkan yardımcısı görevine getirildim. Gönüllü olarak Sunullah Mahallesi’ni almıştım. Sunullah Mahallesi’nde o dönem gerçekten çok örnek bir çalışma yapmıştık. 2012 Mart Ayı’nda Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı görevini yapmanın gururunu yaşadım. 2013 Eylül Ayı’nda da Genel Merkez’den gelen genelge gereği belediye başkan aday adayı olmak adına görevimden istifa ettim.  İlçe başkanı olduğum dönemde de güzel çalışmalar yapmış, sıkmadık el bırakmamıştık. Amacımız özellikle köylerde seçimden seçime gelen parti profilini silmekti ve çok başarılı da olmuştuk. Şimdi de aktif siyasete Belediye Başkanı olarak devam etmek istiyorum. Kısmet olursa bu görevi yapacağım. Eğer görev verilirse bu memlekete seve seve hizmet etmeye niyetliyim. 33 senedir Bandırma’dayım. Bu memlekete olan vefa borcumu ödemek için bir fırsat bulabilirsem görevimi en iyi şekilde yerine getirmeyi istiyorum.

“Her şeyden önce beyin olarak hazırım. Ben bu işi layıkıyla yapmaya hazırım”

Doğal yapımda, mayamda insanları sevmek var. Kimi zaman tanıyamadığım biriyle karşılaşıyorum ve bana diyor ki, “Sen filan zamanda bana bir iyilik yapmıştın.” İnanın anlatılınca hatırlıyorum ama iyilik yap denize at diyorlar ya herhalde bunun da karşılığı şimdi çıkmaya başladı. Toplumun geniş kesiminde böyle bir izlenim bıraktıysam ve toplum da beni bu görevde görmek istiyorsa ben hazırım, kadrolarım da hazır. Her şeyden önce beyin olarak hazırım. Bandırmalılar bana güvendiği ve yetki verdiği sürece ben bu işi yaparım. Her şeyden önce bu partinin emek veren insanları mutlaka hak ettiği yerlere getireceğine inanıyorum. Diğer taraftan Genel Merkez’in iradesiyle ya da partililerin isteği doğrultusunda ön seçim olsun diyorlarsa ben ona da varım. Hatta bir kampanya düzenlenirse ilk imzayı ben atarım. Ben bu işi layıkıyla yapmaya adayım. Eğer görev verilirse alnımın akıyla görevimi tamamlamaya çalışırım.”ifadesinde bulundu. /Burcu Bayırlı

Etiketler :
METİN OK GENÇ FM’DE CANLI YAYINA KATILDI -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net