Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > TEKNOLOJİ > Joker, Super Smash Brothers Ultimate Yolcusu
Joker, Super Smash Brothers Ultimate Yolcusu
...
27-12-2018 09:21
TEKNOLOJİ
0 Yorum
321 Okunma
Haberi Yazdır

 

Super Smash Brothers Ultimate sürprizleri bitmek bilmiyor ve birçok yeni karaktere merhaba diyoruz. Eğer oyunu satın aldıysanız ve yirmi saatten fazla zaman harcadıysanız, birçok konuda ustalaşmışsınız demektir.

Oyuna, 2019 yılı itibariyle eklenecek 6 yeni karakter var ve Nintendo, bazılarını yavaştan ortaya çıkartmaya başladı bile. Fighters Pass’in duyurulmasıyla birlikte birçoğumuz yeni gelecek karakterlerin isimleri arasında Waddle Dee’nin olacağını az çok tahmin edebildik ancak Nintendo, ters köşe yapmaya karar vermiş gibi duruyor.

6 Aralık tarihinde yayınlanan Joker videosuyla, Persona takipçileri oldukça mutlu oldular. Hatta DLC ile karakterin geleceği düşünülmeye başladı. Bununla birlikte Persona 5’in diğer isimleri de sürprizler arasına girdi. Joker ile birlikte onun persona’sı olan Arsene’ye de kavuşmuş olacağız.

Önceki Smash Brother oyunlarını hatırlarsanız, özel birkaç isimle karşılaşmıştık. Mesela Ryu ve Bayonetta, oldukça dikkat çekici isimlerdendi. Doğal olarak RPG türündeki isimler de dövüş arenasında yerini almaya başladı. Şu anda aynı durum Super Smash Brothers Ultimate için geçerli. Önümüzde bizi bekleyen Final Fantasy 7 var. Nintendo, büyük oynarsa Super Smash Brothers Ultimate dövüş oyunları arasında en çeşitli karakter sayısına sahip olabilir.

 

Joker’e odaklanacak olursak, Super Smash Brothers Ultimate ile birlikte muhtemelen yeni harita da bizlerle olacak demektir. Tabii Persona 5’in videosunu görmüş olsak bile Persona 3 ve Persona 4’ün efsanelerini de Super Smash Brothers Ultimate’te görme ihtimalimiz hala var.

Etiketler :
Joker - Super Smash Brothers Ultimate Yolcusu -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net