Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Arif Demir’den Marmara Medya Grubu’na Ziyaret
Arif Demir’den Marmara Medya Grubu’na Ziyaret
...
10-01-2019 09:14
GÜNDEM
0 Yorum
457 Okunma
Haberi Yazdır

İYİ Parti Erdek İlçe Başkanı Arif Demir, Marmara Medya Grubu’nu Ziyaret Ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı, Yerel Seçimlerle İlgili Bilgilendirmelerde Bulundu.

İYİ Parti Erdek İlçe Başkanı Arif Demir, Marmara Medya Grubu’nu ziyaret etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Demir, “Marmara Medya Grubu olarak her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyorum,”dedi.

İYİ Parti Erdek İlçe Başkanı Arif Demir şu ifadelere yer verdi; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Güney Marmara’daki Marmara TV ve Yaşam Gazetesi sahibi Ümit Babacan’ı makamında ziyaret ettik. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz de kutlu olsun. Bizlerin dostluğu 30 yıla dayanıyor. Bu münasebetle de çalışanlar gününüzü de kutluyoruz. Bizim yanımızda her zaman yer alıyorsunuz bu nedenle de sizlere çok teşekkür ediyorum.”

Erdek’te Muhtemelen Cumhuriyet Halk Partisi desteklenecek

Arif Demir konuşmasına şöyle devam etti, “Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti ittifak olarak devam edecekler. Şuan da Balıkesir’de İsmail Ok İYİ Parti’nin ittifak adayı olarak belirlendi. İlçelerde ise genel merkez tarafından hangi ilçelerin hangi partide kalacağı konusunda çalışmalar devam ediyor. Muhtemelen Erdek’in Cumhuriyet Halk Partisi’nde kalacağını düşünüyorum. Bu nedenle Erdek’te Cumhuriyet Halk Partisi’ni biz İYİ Parti olarak destekleyebiliriz. Genel Merkezimiz ne karar alırsa biz o kararlara saygılıyız ve o kararları uygulayacağız.

Medya da bazı ilçeler İYİ Parti’de bazı ilçeler Cumhuriyet Halk Partisi’nde kaldı diye yazılar çıkıyor ama henüz net bir şey yok.  Bu durumda Genel Merkezin açıklamasını beklememiz gerekiyor. 31 Mart’taki seçimlerin önce ülkemiz ve milletimiz için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Bu bir seçimdir. Seçimlerin huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini bütün siyasi partilerin de halkı kucaklayarak hareket etmesini temenni ediyorum. Bu imkanı da bana verdiğiniz için ayrıca Ümit Bey size ve ekibinize teşekkür ediyorum.”

Marmara Medya Grup Genel Yayın Yönetmeni Ümit Babacan, ziyaretinden dolayı İYİ Parti Erdek İlçe Başkanı Arif Demir’e teşekkür ederek, “Tabi önümüzde yerel seçimler var.  Bu yerel seçimler öncelikle ülkemize sonra ilçelerimize hayırlı olsun. Temennimiz seçimlerin huzurlu bir ortamda geçmesidir.

Bizler Marmara Televizyonu, Yaşam Gazetesi, Genç FM olarak sizlerin sesini vatandaşlarımıza, halkımıza duyuruyoruz, aracılık vazifesini yerine getiriyoruz. Kamuoyu taktirini vererek gidip sandıkta oyunu kullanıyor. Biz benimsediğimiz tarafsız yayıncılık ilkesini bu seçimlerde de devam ettireceğiz. Herkesin kendine göre bir şahsi düşüncesi, görüşü, fikri vardır ama bizim yayıncılık alanımızda sadece ve sadece herkese eşit mesafede davranmak vardır. Aşırı uçlar olmadığı sürece herkese kapımız açıktır. Tekrardan ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Yerel seçimlerde de sık sık haber konusunda birlikte olup görüşeceğiz inşallah. Başarılar diliyorum,” dedi. /Umut Osman Sunci-Özge Oybak

Etiketler :
Arif Demir’den Marmara Medya Grubu’na Ziyaret -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net