Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Özlem Sarı Üreticiyi Dinledi
Özlem Sarı Üreticiyi Dinledi
...
09-02-2019 11:00
GÜNDEM
0 Yorum
390 Okunma
Haberi Yazdır

Erdek Ticaret Odası Başkanı Özlem Sarı kooperatif genel kurulu öncesi sahaya indi. ETO başkanı Özlem sarı Erdek Düzler, Belkıs ve Yukarıyapıcı mahallelerinde zeytin üreticileri ile bir araya geldi.Üreticinin taleplerine dinleyen sarı kooperatifteki yönetim hedeflerini ortaya koydu.

 Aday Listesini Tanıttı

17 Şubat'taki Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi’nin seçimli genel kurulunda aday olan Erdek Ticaret Odası Başkanı Özlem Sarı Genel Kurul öncesi Yukarıyapıcı, Belkıs ve Düzler’den seçim turlarına başladı. Zeytin üreticilerine aday yönetim kadrosunda tanıtan Özlem Sar,ı kooperatif bünyesinde üreticiler için yapılması gereken konuları kapsayan yönetim hedeflerine detayları ile anlattı.

Yönetim Hedeflerini Anlattı

Özlem Sarı'nın listesindeki adayları ile birlikte Genel Kurul öncesi yaptığı üretici ziyaretlerine Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın yanı sıra mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve oda başkanları da katılarak destek verdi. ETO başkanı ve TOBB Turizm Komisyonu Başkanı Özlem Sarı, önümüzdeki günlerde tüm mahalleleri ziyaret ederek Kooperatif ortaklarına yönetim kadrosunda ve kooperatifteki yönetim hedeflerini anlatacağım tahmin ediliyor. /Erdek Doğuş

Etiketler :
Özlem Sarı Üreticiyi Dinledi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net