Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Ok; Kocaavşar Bizimle
Ok; Kocaavşar Bizimle
...
12-02-2019 10:42
GÜNDEM
0 Yorum
183 Okunma
Haberi Yazdır

 

Millet İttifakı Balıkesir Büyük şehir Belediye Başkan ADAYI İsmail Ok dün akşam partilileriyle birlikte Kocaavşar ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretler esnasında vatandaşların sorunlarını dinleyen Ok yapacağı projelerden bahsetti.

 

Ziyaretlerinde büyük bir kalabalık ile karşılanan Ok ilk evvel kahvehaneleri ve esnafı ziyaret etti. Daha sonra köy meydanında kalabalık bir guruba hitaben konuşan Ok "İyi geceler değerli hemşehrilerim, bu akşam Kocaavşar'la kucaklaştık. Ekmeğini taştan çıkaran çiftçimiz, ayakta durmaya çalışan köylümüz, geçim sıkıntısı çeken ama gülümsemeyi ihmal etmeyen hemşehrilerimiz ile bizleri bağrına bastı Kocaavşar.

Hoş karşılandık, bu coşku için teşekkür ederim" dedi.

Kocaavşar'ın Yolları Bizim Eserimiz

Konuşmalarına yapmış olduğu hizmetlere değinerek devam eden Ok "İktidar partisinin seçilmemesi halinde hizmet adına genel bütçeden yardim yapılmayacağı yönünde asılsız dedikodular var. Bizler 2009/2014 yılları arasında muhalefet belediye başkanı olmamıza rağmen Kocaavşar beldemize hizmette hiç geri kalmadık. Kocaavşar yollarında bizlerin alın teri var. O zamanlar büyükşehir belediyesi olmamanıza rağmen görülmemiş hizmetler getirdik. Şuan büyük şehir belediyesiyiz ve yapacağımız hizmetler geçmişteki hizmetlerimizden emin olun ki çok daha fazla olacak" dedi.

Çiftçinin Garantisi "İsmail Ok" Olacak

Türkiyeyi doyuran şehrin Balıkesir olduğunu ifade eden İsmail Ok, tarımsal kalkınma adına projelerinden bahsetti. Kuracağı entegre tesislerden bahseden Ok" Balıkesir' de beton üzerine yatırım yapmamı kimse beklemesin benden. Görev başına geldiğimizde şehrimiz tamamen üretim şehri olacak. Mega proje adı altında milletin parasını betona görmeyeceğiz. İlk işimiz Süt,et,bakliyat,kurutulmuş yaş sebze ve meyve, zeytin ürünleri üzerine büyük bir entegre tesis kuracağız. Çiftçimizi zalim tüccarların eline teslim etmeyeceğiz. Sütü olan çiftçinin garantisi İsmail Ok olacak, et i olan çiftçinin garantisi İsmail Ok olacak, zeytinimizin garantisi İsmail Ok olacak. Kuracağımız entegre tesisler ile markalaşarak iyi bir pazarlama tekniği ile önce Türkiye'ye daha sonra tüm dünyaya Balikesir'in sağlıklı ürünlerini sunacağız. Bu vesileyle çiftçimizin malı iyi paralara değerlenecek, vatandaşlarımızda sağlıklı ve ekonomik ürünlerini evlerine götürecek. Aynı zamanda bu tesisler ile istihdam alanına büyük katkılar sunacağız. Sözlerime son verirken tekrar dile getirmek istiyorum, bu dönemde çiftçimizin arkasında ki en büyük güç Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olacak" dedi.

Etiketler :
Ok; Kocaavşar Bizimle -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net