Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Bandırmaspor Yeni Projelere Hazırlanıyor
Bandırmaspor Yeni Projelere Hazırlanıyor
...
22-02-2019 10:12
SPOR
0 Yorum
283 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırmaspor Basın Sözcüsü Kayhan İpek ve Kulüp Başkanı Göksel Karlahan ortaklaşa düzenledikleri basın toplantısında gündemi değerlendirerek Bandırmaspor’un Projelerinden Bahsettiler.

Bandırmaspor Basın Sözcüsü Kayhan İpek ve Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, Bandırmaspor Kulüp Binası’nda basın toplantısı düzenlediler. Toplantıda, Onur Göçmez’in genel koordinatörlük görevine getirildiği bilgisi verilirken 2 yeni projeden de bahsedildi.

İlk olarak söze başlayan Bandırmaspor Basın Sözcüsü Kayhan İpek, geçen hafta şansız bir yenilgi aldıklarını belirterek, “ İki takımında iyi oynamadığı bir maçta duran toptan golü yedik. Etimesgut maçının umutlarımızın tazelendiği bir maç olmasını diliyoruz. İç saha maçlarındaki taraftar desteğinden memnunuz. Bu maçta da aynı desteği bekliyoruz. Bilet fiyatları yine 1 Lira olacak. Hakemlerden de adaletli bir yönetim istiyoruz,” dedi.

Toplantının geri kalan kısmında ise Kulüp Başkanı Göksel Karlahan bilgilendirmelerde bulundu. Karlahan, Bandırmaspor’a verdiği maddi desteklerle bilinen Onur Göçmez’in, yönetim kurulu kararıyla genel koordinatörlük görevine getirildiğini söyledi.

Karlahan, kulübün ekonomik olarak sıkıntılı günler geçirdiğini de hatırlatarak, Bandırmaspor’un kimseye muhtaç kalmadan yaşayabilmesi için 2 yeni proje hazırladıklarını dile getirdi.

Karlahan, yeni projeler hakkında şu bilgilere yer verdi, “Bu projelerden birincisi benzinlik projemizdir. Sabit gelirler sağlamak için Tekel arazisi üzerinde benzin istasyonu kurmak istiyoruz. Bu projeyi Bandırma Spor vakfı ile ortaklaşa yapacağız. Vakıf da bir kamu kuruluşudur. Arazi üstündeki kamu yararı maddesini seçilecek belediye başkanları ile bu yolla çözebiliriz.

İkinci projemiz ise şu an kullandığımız idman sahalarının satılıp yeni tesisler kazandırmaktır. 55 dönüm olan arazideki idman sahaları çok rüzgar alıyor, drenajları yeterli değil ve kamp tesislerimize oldukça da uzak. 1 % Binlik ve 1/ Binlik planlarda bu alanın ticari alana dönüştürülerek satılmasını istiyoruz. Buradan gelecek gelirlerle Edincik’te bulunan Belediye arazilerine yeni tesisler kurmayı hedefliyoruz.” /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Bandırmaspor Yeni Projelere Hazırlanıyor -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net