Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > TEKNOLOJİ > Battlefield 5'e gerçek parayla alışveriş seçeneği geldi
Battlefield 5'e gerçek parayla alışveriş seçeneği geldi
...
05-04-2019 11:03
TEKNOLOJİ
0 Yorum
178 Okunma
Haberi Yazdır

DICE, yayınlanan son güncellemeyle Battlefield 5 oyuncularına oyun içinde gerçek parayla alışveriş yapma imkanını tanıdı.

Battlefield Currency (Battlefield Parası) isimli yeni oyun içi para birimi, gerçek parayla satın alınabilecek. DICE, bu durumun oyun adaletini bozmayacağını garanti ediyor. Yapılan duyuruda, gerçek parayla kozmetik özelleştirme ögeleri, elit setler ve zaman kazandırıcıların satın alınabileceği söyleniyor. Tabii şimdilik yalnızca kozmetik ögeler alınabiliyor. Elit setler ve zaman kazandırıcılar ilerleyen haftalarda oyuna eklenmiş olacak.

Duyuruda kozmetiklerle ilgili olarak şunlar söyleniyor: *"Şu anda tüm nadirlik seviyelerinden kozmetik ögeleri Bölüm Ödülleri veya Kariyer, Sınıf ve Silah Rütbeleri gibi doğrudan ilerleme ile elde edebiliyorsunuz. Ayrıca diğer Normal, Ender ve Nadir ögeleri de Company Coins ile elde edebiliyorsunuz.

4 Nisan’dan itibaren Battlefield Parasını kullanarak yeni Epik ögelere erişebileceksiniz. Öte yandan Company Coin ile alınabilen bazı kozmetik ögeleri de elde edebileceksiniz.

 

Önümüzdeki dönemde doğrudan ilerleme, Company Coin ve/veya Battlefield Parası ile alınabilecek yeni kozmetik ögeler yayınlamaya devam edeceğiz. Gerçek para harcamayı veya oynayarak kazanmayı tercih etmeleri fark etmeksizin tüm oyunculara yeni kozmetik ögelere erişme şansı vermek istiyoruz."* /mynet

Etiketler :
Battlefield 5'e gerçek parayla alışveriş seçeneği geldi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net