Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > TEKNOLOJİ > Motorola Pulse Escape kulaklık hakkında bilmeniz gerekenler
Motorola Pulse Escape kulaklık hakkında bilmeniz gerekenler
...
20-04-2019 11:00
TEKNOLOJİ
0 Yorum
422 Okunma
Haberi Yazdır

Eğer günün pek çok saati müzik dinlemeyi seven, müziğiyle yol alan biriyseniz, iyi bir kulaklığa ihtiyacınız vardır. Gelişen teknolojinin de yardımıyla kablolu kulaklıklar yerine “kablosuz” modeller daha sık tercih edilir oldu. Böylece daha geniş hareket özgürlüğüne de kavuşuyorsunuz.

Motorola Pulse Escape’in güzel bir tasarımı var, ancak genellikle plastik malzeme kullanıldığı için sağlam bir kullanım hissi uyandırmıyor. Ürünün pedleri ve kafa bandı, konforlu bir kullanım sunuyor, ancak uzun süre kullanımda, kulaklığın tasarımı itibarıyla kafanızı biraz sıkabiliyor.

Ürünü isterseniz Bluetooth 4.1 aracılığıyla kablosuz olarak, isterseniz de kutuda gelen 3.5mm kablo sayesinde kablolu olarak kullanabilirsiniz. Ürünün Bluetooth eşleştirmesi hızlıca gerçekleştiriliyor, ancak kablosuz bağlantı esnasında kopmalar yaşanabiliyor ve bu da cidden can sıkıcı.

Ses kalitesine baktığımızda, beklentileriniz yüksek olmamalı. Ortalama bir kalitesinin olduğunu söyleyebiliriz. Bass’lar çok da güçlü değil, ufak detayları da kolaylıkla duyamıyorsunuz. Ayrıca dışardan içeriye, içerden dışarıya ses sızması sıklıkla yaşanıyor. İzolasyon tarafında cihazın güçlü bir özelliği yok.

Motorola Pulse Escape, kablosuz olarak kullanıldığında, sol pedinin üzerinde yer alan kontrol panelinden yönetilebiliyor. Şarkıları değiştirebiliyor, ses seviyesini ayarlayabiliyor ya da o esnada gelen aramaları cevaplayabiliyorsunuz. Dahili bir mikrofonu da var. Bluetooth bağlantıyı kapatıp kablolu kullanmaya başladığınızda ise, kontrol paneli de devre dışı kalıyor.

 

Ürün, tek şarj ile 7 saat civarında müzik dinleyebilmenize imkân sunuyor. Motorola’nın iddiası ise, tek şarj ile 10 saate kadar müzik dinlenebildiği yönünde.

Toparlamak gerekirse, ürünün göze hoş gelen bir tasarımı var, ancak malzeme kalitesi pek iyi değil. Ses kalitesi de ortalama, ancak izolasyon tarafında güçlü değil ve kablosuz kullanımda sıklıkla bağlantı kesilmelerinin olması can sıkıcı./Mynet

 

Etiketler :
Motorola Pulse Escape kulaklık hakkında bilmeniz gerekenler -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net