Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Başkan Tosun Katıldığı Büyükşehir Meclis Toplantısını Değerlendirdi
Başkan Tosun Katıldığı Büyükşehir Meclis Toplantısını Değerlendirdi
...
20-04-2019 11:00
GÜNDEM
0 Yorum
436 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Geçtiğimiz Günlerde Gerçekleştirilen Büyükşehir Meclisi Toplantısını Değerlendirerek İlk İzlenimlerinin Olumlu Olduğunu Açıkladı.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, geçtiğimiz günlerde ilki gerçekleştirilen Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’ni değerlendirdi. Başkan Tosun, komisyon seçimleri dolayısıyla mecliste zaman zaman gerginliklerin yaşandığını ancak bunu doğal karşıladığını belirterek, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın ise bu durum karşısında yapıcı davranarak meclisi çok güzel yönettiğini ifade etti.

Başkan Tosun konuşmasında, “Yücel Yılmaz başkanımız meclisi çok güzel yönetti. Tabi ki bazı aksaklıklar da oldu. Çünkü meclisteki üye sayıları 46’ya 47 şeklinde oluşmuştu. Seçilecek organların hepsi farklı bir tarafa kayabilirdi. Bundan dolayı da biraz gergin başlayan bir meclisti.

Başkanımızın sükunetli duruşu ve tavrıyla birlikte herkes sakinleşti. Başkanımız olayın içine karışmak yerine dışarıda durup insanların sakinleşmesini ve yaptıkları hatalardan geri dönmelerini bekledi. Akabinde de güzel bir konuşma yaptı ve meclis devam etti.

Bunlar demokrasi de olan şeyler. Tabi ki herkes kendi düşüncesini en iyi şekilde anlatmak istiyor. Başkanımız tavrı çok yapıcı ve çok olumluydu. Bir dahaki meclislerde bu tarz sıkıntıların da yaşanmayacağını düşünüyorum.

Büyükşehir Meclisi’nde bütün organların ve komisyonların seçimi yapılmış oldu. O yüzden, bu tarz gerginliklerin olmasını normal karşılıyorum,” dedi./Umut Osman Sunci

Etiketler :
Başkan Tosun Katıldığı Büyükşehir Meclis Toplantısını Değerlendirdi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net