Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > “23 Haziran’da Her Şey Çok Güzel Olacak"
“23 Haziran’da Her Şey Çok Güzel Olacak"
...
16-05-2019 11:52
GÜNDEM
0 Yorum
406 Okunma
Haberi Yazdır

Coşkun YAMAN

CHP Balıkesir İl örgütü Ekrem İmamoğlu için başlatılan kampanyaya destek verdi. CHP İl Başkanı Serkan Sarı, ilçe belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları, partililer ve vatandaşlar bağış kampanyasına maddi destekte bulundular. Başkan Sarı, “31 Mart’ta baharı getirdik 23 Haziran’da yazı getireceğiz. Her şey çok güzel olacak" dedi.

 

Bağış öncesi Ali Hikmet Paşa meydanında bir açıklamada bulunan CHP İl Başkanı Serkan Sar, İstanbul’da yapılan haksızlığın hukuksuzluğun karşısında durmak için mücadele edeceklerini vurguladı.

"Bugün ilçe belediye başkanlarımızla, belediye meclis üyelerimizle, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve partililerimizle CHP İl Örgütü olarak İstanbul’da Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun yinelenen seçimine destek olabilmek için, maddi katkıda bulunabilmek için bir araya geldik. Hep birlikte bankaya giderek maddi destekte bulunacağız. Bugün ülkemizde yaşadığımız bu hukuksuzluğa karşı el birlik tepkimizi vereceğiz. İstanbul’da Büyükşehir Belediye başkanlığının seçiminin iptal edilmesinin ne hukuka ne vicdana ne ahlaka sığan hiçbir yanı yoktur"

"23 HAZİRAN’DA YAZI GETİRECEĞİZ"

 

Sarı sözlerini şöyle sürdürdü:

"Herkes şunu bilmelidir ki Türkiye’nin neresinde olursa olsun kim yaparsa yapsın hukuksuzluğun karşısında Cumhuriyet Halk Partisi olarak dimdik duracağız. Sanatçılarımız tepkisini gösteriyor. İş dünyası tepkisini gösteriyor, spor camiası tepkisini gösteriyor. Halkımızın her kesiminde tepki açık ve net olarak gösteriliyor. Bu tepkiye sandıkta da sandık darbesini yapanlara karşı el birliğiyle cevabını vereceğiz.  Bugün maddi katkı yapmak için buradayız. Yarında seçimde ne görev verilirse yapacağız. 31 Mart’ta baharı getirdik 23 Haziran’da yazı getireceğiz. Her şey çok güzel olacak"

 

8 BAŞKAN'DAN EKREM BAŞKANA DESTEK

 

Açıklamanın ardından İş Bankası’na giden partililer Ekrem İmamoğlu adına açılan hesaba para gönderdi. Balıkesir’de CHP İl örgütü yaklaşık 200 kişilik bir katılımla kampanyaya destek oldu. Basın açıklamasına katılan ve bağış yapan belediye başkanları şöyle sıralanıyor:

Orhan Gaga (Balya), Tolga Tosun (Bandırma), Ali Kemal Deveciler (Burhaniye), Selman Hasan Arslan(Edremit), Tancan Barçın (Manyas), Hüseyin Sarı(Erdek), İbrahim Palaz (Gönen), Mehmet İrem Himam (Gömeç) 

Etiketler :
“23 Haziran’da Her Şey Çok Güzel Olacak" -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net