Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Bandırma’da Bir İlk “Kadın Futbolu”
Bandırma’da Bir İlk “Kadın Futbolu”
...
26-06-2019 10:18
SPOR
0 Yorum
627 Okunma
Haberi Yazdır

Kahraman Erbay, Nuri Tiryaki Ve Basri Yerli Bandırma’da Bir İlk Olarak Kadın Futbol Kursu Faaliyete Geçiliyor.

Bandırma’da “Haydi Kızlar Futbola” sloganı ile kız çocuklarına yönelik kadın futbol kursu açılıyor. 1 Temmuz’dan itibaren Panormos Halı Saha’da faaliyete geçecek olan kursun kayıtları devam ediyor. Kurs kayıtları, Çağ Spor Mağazası’ndan ya da 0537 512 98 60 numaralı telefondan alınıyor. Kurs, Bandırma spor camiasının yakından tanıdığı Nuri Tiryaki, Basri Yerli ve Kahraman Erbay antrenörlüğünde icra edilecek.

Kurs ile ilgili bilgilendirmelerde bulunanKahraman Erbay konuşmasında, “Balıkesir Üniversitesi Spor Yüksek Okulu, spor yöneticiliği mezunuyum. Aynı zamanda Necatibey Eğitim Fakültesi’nden formasyon eğitimimi aldım. Beden eğitimi öğretmenliği yapabiliyorum ve aynı zamanda futbol antrenörüyüm.

Kadın futbol kursu açma fikrini Nuri Tiryaki hocamızla birlikte düşündük. Bandırma’da ilk defa olacak bir şey ve talepler de geliyor. Ön ayak olmak istiyoruz ve ileride Bandırma’da da belki bir kadın futbol kulübü açılır. Buna altyapı oluşturmak istiyoruz.

Şu an kayıtlarımız başladı ve devam ediyor. 1 Temmuz’da Panormos Halı Saha’da çalışmalarımız, antrenmanlarımız başlayacak. Talebe göre antrenmanların kaç gün olacağını belirleyeceğiz. 2008, 2009, 2010 ve 2011 doğumlu kız çocuklarımızı kursumuza bekliyoruz,” dedi. /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

Etiketler :
Bandırma’da Bir İlk “Kadın Futbolu” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net