Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Çakra Nedir?
Çakra Nedir?
...
12-07-2019 11:23
GÜNDEM
0 Yorum
230 Okunma
Haberi Yazdır

Ünlü Astrolog Medyum Ferdi Bozduman, “Çakra Nedir?” Sorusunu Cevaplayarak, Çakraların Normal Frekansında Çalışmasının Hayati Önem Taşıdığını Belirtti.

Ünlü Astrolog Medyum Ferdi Bozduman, çakra ile ilgili merak edilenleri yanıtladı. Bozduman, çakraların düşük frekansta çalışıyor olmasının maddi ve manevi bir çok probleme sebebiyet verdiğini söyledi.

Bozduman, konu ile ilgili, “Çakra, Sanskritçe’de tekerlek anlamına gelen çark anlamını taşır. Bunun dışında ufak çaplı çakralarımız da vardır. Çakralarımız hiçbir zaman durmaz. Çakralarımız kapandığı zaman ise vücut iflas eder ve çok ciddi hastalıklarla ve sıkıntılarla boğuşuruz. Ölüme bile sebebiyet verebilir.

Çakraların yavaşlaması diye bir konu vardır. Hızlı çalışması gerekirken daha düşük bir frekansta çalışıyor ise o zaman hayatımızı olumsuzluklar, maddi ve manevi problemler ve aynı zamanda çok ciddi negatif hastalıklara açık hale geliriz.

Çakraların dengelenmesi ise tamamen doğru enerjilerle onların daha hızlı çalışır hale gelmesini yani 7 ana çakramızın daha hızlı dönebilmesini sağlayıp vücudumuzun normal koşullara getirilmesidir. Halk arasında çakraları kapalı, çakralarını açtır diye söylemler duyarsınız. Çakra açılmaz, dengelenir. Çakranın kapalı olması demek öldünüz demektir,” dedi. /Umut Osman Sunci-Özlem Kurt

 

 

 

 

Etiketler :
Çakra Nedir? -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net