Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > TEKNOLOJİ > Instagram WEB Sayfası Yeni Bir Yöntem Deniyor
Instagram WEB Sayfası Yeni Bir Yöntem Deniyor
Birçok kişinin kullandığı Instagram web sayfası genellikle yavaş bulunuyordu. Bunun farkında olan Facebook şirketi Instagram platformunu daha hızlı hale getirebilmek için bazı yenilikler yapma kararı verdi. ...
15-08-2019 11:36
TEKNOLOJİ
0 Yorum
1490 Okunma
Haberi Yazdır

Sosyal medya uygulamaları her ne kadar çoğunlukla akıllı telefonlar üzerinden kullanılsa bile yine de hatırı sayılır bir web kullanıcısının da olduğunu söyleyebiliriz. Bu sosyal medya web sayfalarının hızı ise kullanıcılar tarafından en çok şikayet edilen konular arasında yer alıyor.

Facebook şirketi tarafından geliştirilen Instagram platformu, son olarak keşfet özelliğini güncellemişti. Şirket şimdi ise web hizmetinin daha hızlı olması için Instagram sayfaları arasındaki geçişi hızlandırdı.
Sayfa geçiş bağlantıları daha önceden zayıf olan platform, şimdi ise bunu güçlendirdi ve kullanıcılar çok kısa süre içerisinde diğer sayfalara geçiş yapabiliyor. Şu an için sosyal medya platformları arasında sayfalar arası geçiş hızı en fazla olan Snapchat diyebiliriz. Instagram bu özelliği Snapchat platformunun elinden almak istiyor.

Bu geliştirme şu an test aşamasında. Instagram ilerleyen dönemlerde bunu tüm kullanıcılara yayacak. Peki sizce de sosyal medya platformu Instagram tüm bu çalışmalarla kullanıcı sayısını artırabilecek mi?/ Mynet

Etiketler :
Instagram WEB Sayfası Yeni Bir Yöntem Deniyor -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net