Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Okul Kıyafetlerinin Adresi Setre Giyim
Okul Kıyafetlerinin Adresi Setre Giyim
...
02-09-2019 08:00
EĞİTİM
0 Yorum
1021 Okunma
Haberi Yazdır

Giyim Sektöründe Bandırma’nın En Önde Gelen Mağazalarından Setre, Her Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl Da Binlerce Öğrencinin Okul Kıyafetlerini Mağazasında Satmaya Devam Ediyor.

Setre Giyim mağaza müdürü Caner Kaçar, Bandırma merkezde ve kırsal mahallerdeki okulların öğrenci formalarını hem kaliteli hem de ucuz şekilde sattıklarını belirterek, 2019-2020 eğitim öğretim yılında, lise ve ortaokul kıyafetlerinin artık kapüşonlu olarak tercih edildiğini, bu nedenle Setre Giyim olarak ana sınıfları ve ilköğretim hariç kıyafetleri kapüşonlu hazırladıklarını söyledi. 

Her yaşta ve her gruba ait tüm okul kıyafetlerinin mağazalarında bulunduğunu belirten mağaza müdürü Caner Kaçar, ellerinde kalmasa dahi talepler doğrultusunda kıyafetleri en kısa zamanda hazırlayıp öğrencilere teslim ettiklerini de söyledi.

Kaçar, yapığımız röportajda, “Şu an satışlarımız tüm hızıyla sürüyor. Dönem içinde de aynı şekilde okul kıyafetleri satmaya devam ediyoruz. Eksiksiz olarak bütün okulları karşılıyoruz. Kimseyi kıyafetsiz bırakmıyoruz.

Okul kıyafetlerinde peşin satışlarımızın yanı sıra vadelide de 6 takside kadar bölebiliyoruz. Fiyatı okuldan okula değişen kıyafetler üst sınır olarak Anaokulu için 100 lira, ilkokul ve ortaokul için 120 lira, lise için ise ortalama 150 liraya kadar çıkabiliyor,” dedi./ Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci   

Etiketler :
Okul Kıyafetlerinin Adresi Setre Giyim -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net