Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > İnsan Odaklı Sosyal Bir Belediyecilik Anlayışı
İnsan Odaklı Sosyal Bir Belediyecilik Anlayışı
...
04-09-2019 09:00
EĞİTİM
0 Yorum
330 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Belediyesi sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini vermeye devam ediyor. Belediye Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar kapsamında 2019-2020 yılı yeni Eğitim ve Öğretim yılı öncesinde ilk ve ortaokul seviyesinde öğrencilerimize kıyafet yardımında bulunuluyor.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün Kurtuluş Caddesindeki hizmet ofisinde devam eden çalışmalar kapsamında öncelikle kıyafet talebinde bulunan ailelere müdürlük personelince yapılan araştırmaların ardından talep fişi veriliyor ve aileler ilgili mağazalardan dişler karşılığında çocuklarının okul kıyafetlerinin temin ediyor.

Devam eden kayıt işlemlerini yerinde takip eden Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün bağlı olduğu Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Onur, Bandırma Belediyesi’nin sosyal yardım çalışmaları kapsamında önemli çalışmaları yerine getirdiğini belirterek yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde de ilk ve ortaokul öğrencilerine kıyafet yardımında bulunduklarını söyledi. Kayıt işlemleri sırasında kıyafet yardımları ile ilgili vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Yardımcısı Ozan Onur Bandırma Belediyesi’nin bu hizmetinden 450 öğrencinin yararlandığını söyledi. /Haber Merkezi

Etiketler :
İnsan Odaklı Sosyal Bir Belediyecilik Anlayışı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net