Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Eğitim Destek Evine Yeni Bir Hizmet Binası İçin Çalışmalar Başladı
Eğitim Destek Evine Yeni Bir Hizmet Binası İçin Çalışmalar Başladı
...
04-09-2019 09:00
EĞİTİM
0 Yorum
417 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Belediyesi’nin hizmete aldığı dönemden itibaren en önemli sosyal sorumluluk projelerinin başında gelen Eğitim Destek Evi için yeni bir hizmet binası yapım projesine başlanıyor. Çalışmalar kapsamında yeni projenin zemin etüd çalışmalarına başlandı.

Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun tarafından yeni dönemle daha çok hız kazanacak sosyal projelerin başında gelen Eğitim Destek Evi, buradaki çocuklarımızın daha konforlu ve daha uygun şartlarda eğitim görmesi adına yeni bir hizmet binası projesini hayata geçirilmesi planlanıyor. Bu amaçla Bandırma Belediyesi Santral Kültür Merkezi karşısında bulunan Belediye arazisinde Zemin Etüd Raporu Sondaj Çalışmalarına başlandı.

Konuyla ilgili çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, yeni dönemde sosyal sorumluluk projelerine daha da hız vereceklerini belirterek önceki hafta Yeni Kreşlerin zemin etüd çalışmalarını yerine getirdiklerini şimdi de Eğitim Destek Evine yeni bir hizmet binası için zemin etüd çalışmalarını başlattıklarını söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Kentimizin yerel yönetimi olarak sosyal alandaki çalışmalarımıza çok önem veriyoruz. Bu kapsamda öncelikli projelerimizin başında Yeni Kreşler geliyor. Buna ilave olarak ise eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla uzun yıllardır başarılarıyla gurur duyduğumuz Bandırma Belediyesi Eğitim Destek Evinin de yeni bir çehreye kavuşması ve buradaki öğrencilerimizin daha konforlu ve dada uygun şartlarda eğitim alabilmeleri adına Eğitim Destek Evi Yeni Hizmet Binası projemizin zemin etüd raporu ve sondaj çalışmalarını başlattık. Umuyorum attığımız bu ilk adımla birlikte yapım çalışmalarına da başlayıp önemli bir Sosyal Sorumluluk projesini daha halkımızın hizmetine sunmuş oluruz” dedi. /Haber Merkezi

Etiketler :
Eğitim Destek Evine Yeni Bir Hizmet Binası İçin Çalışmalar Başladı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net