Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Rektör Özdemir "Denizden Karaya Bilim Projesi" Açılış Törenine Katıldı
Rektör Özdemir "Denizden Karaya Bilim Projesi" Açılış Törenine Katıldı
...
05-09-2019 09:00
EĞİTİM
0 Yorum
468 Okunma
Haberi Yazdır

Onyedi  Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, 02-08 Eylül 2019 tarihleri arasında  Bandırma Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) yürütücülüğünde, Üniversitemizin ortaklığı ile gerçekleştirilen “Denizden Karaya Bilim” projesi açılış törenine katıldı. 

TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları kapsamında hazırlanan ve Türkiye genelinde kabul edilen 85 projeden biri olmayı başaran, Balıkesir ilindeki öğrencilerin deniz ve kara ekosistemleri, çevre kirliliği, deniz ve kıyı devlet koruma alanlarıyla ilgili konularda bilinçlendirilmesini hedefleyen projenin açılış töreninde Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir’e, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Alper Kılıç da eşlik ettiler.

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Ercüment Kutlu, Bandırma Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Levent Obuz, Bandırma Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Erol Gülle’nin de iştirak ettiği açılış programında Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir, yaptığı konuşmanın ardından Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Alper Kılıç’a, projeye verdiği desteklerden dolayı, teşekkür belgesi takdiminde bulundu./Haber Merkezi

Etiketler :
Rektör Özdemir "Denizden Karaya Bilim Projesi" Açılış Törenine Katıldı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net