Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Milli Eğitim Müdürü Aslan’dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
Milli Eğitim Müdürü Aslan’dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
...
05-09-2019 09:00
EĞİTİM
0 Yorum
893 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı dolayısıyla yazılı bir metin yayınladı. Mesajında Aslan şu ifadelere yer verdi;

“2019-2020 Eğitim Öğretim yılının Bandırmamız için başarılarımızla gurur duyacağımız; yeni ufuklara yeni vizyonlar doğrultusunda adım adım ilerleyeceğimiz;  öğrenci, öğretmen, veli ve tüm paydaşlarla uyum içerisinde hareket edeceğimiz bir sene olması temennisi ile ilk gününden son gününe eğitim camiamıza hayırlar getirmesini diliyorum.

Değerli İdareci Arkadaşlarım!

Okullarımız sizlerin büyük fedakârlıkları ve yoğun gayretleri ile geçirdiğimiz yıllarda büyük başarılara imzalar attılar. Nice güzel öğrenciler sizler sayesinde okullarımızdan sevgi ile, huzur ve mutluluk içerisinde yarınlara yolcu edildiler. Yeni eğitim öğretim yılında da Bandırma eğitim camiası olarak her birlikte daha iyinin peşinde olalım, daha yüksek hedefler peşinde koşalım. Sizlere ve birlikte yapacağımız güzel işlere inanıyor, başarılar diliyorum.

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım!

Bir tatil dönemini daha geride bıraktınız ve yine, yeniden, yeni heyecanlarla okullara geldiniz. Yine büyük bir tutkuyla öğrencilerimiz için gecenizi gündüzünüze katacaksınız. Yine emek verdiğiniz her bir öğrenci ile güzel memleketimizin geleceğini güzelleştirecek, yarınlarımıza olan güvencimizi pekiştireceksiniz. Eğitimimizin, gençlerimizin ve ümitlerimizin sizlere emanet olduğunun bilincinde olarak, her güzel işinizde yanınızda olduğumu bilmenizi istiyor ve başarılar diliyorum.

Sevgili Öğrencilerim!

Varlığınız bizim en büyük gücümüzdür. Sizlerden en büyük beklentimiz, insanı sevmeniz, doğayı sevmeniz, ülkenizi sevmeniz, Bandırmamızı sevmeniz, iyiliği sevmeniz ve kendinizi her daim geliştirmenizdir. Sizlerde olan yeteneğin, kapasitenin, enerjinin farkındayız ve bunların iyi işler için harcandığında ortaya çıkacak sonuçlardan ümitliyiz. Kendinize tüm yüreğinizle inanın ve güvenin. İleriye attığınız her adımınızda yanınızda olacağız. Aileleriniz, öğretmenleriniz, okul idarecileriniz ve milli eğitim camiası olarak bizler yanınızdayız. Başarılarla dolu eğitim öğretim yılı temennilerimle? 

Saygıdeğer Veliler;

Eğitimciler olarak sizlerden beklentimiz bir süreç olarak eğitimin içinde yer almanız. Okullarımıza gelmeniz, bizleri ziyaret etmeniz, fikirlerinizi ve yavrularımıza olumlu katkı sağlayacak her türlü değerlendirmelerinizi bizlere iletmeniz bizleri memnun eder. Eğitimin veli iletişimi olmadan aksadığını önceki yıllarda tecrübe ettik. Bu sebeple bizim bir parçamız olarak idareci arkadaşlarımızı desteklemenizi, öğretmen arkadaşlarımızın yanlarında olmanızı sizlerden istirham ediyoruz. Bizlerin huzurlu, mutlu, başarılı, sağlıklı öğrenciler yetiştirme idealizmimize sunacağınız destekler için şimdiden sizlere de teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2019-2020 eğitim-öğretim yılının birbirinden özel başarılara kapılar aralayacağı inancıyla tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” /Melek Babacan

Etiketler :
Milli Eğitim Müdürü Aslan’dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net