Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > 4 Yıllık Stratejik Plan Kabul Edildi
4 Yıllık Stratejik Plan Kabul Edildi
...
06-09-2019 08:00
GÜNDEM
0 Yorum
582 Okunma
Haberi Yazdır

Belediye Meclisi'nin Eylül ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda 2020-2024 dönemi Stratejik Planı ele alınarak kabul edildi.

Eylül ayı Meclis toplantısı ilk olarak Başkan Av. Tolga Tosun tarafından Belediye çalışmalarının yer aldığı sunumla başladı. Belediyenin son bir aydaki hizmet ve faaliyetleri sunumunun ardından geçmiş gündeme ait tutanağın okunup kabul edilmesiyle toplantıya devam edildi. Ardından toplantıda gündemde yer alan maddeler ve gelen evraklar görüşülerek meclis üyelerinin oylarına sunuldu.

Meclisin son bölümünde Bandırma Belediyesinin 2020-2024 yıllarını kapsayan Stratejik Plânın sunumuna geçildi. Sunumda yeni dönem Stratejik Plan dahilinde yapılması hedeflenen hizmet ve faaliyetlerinin, ilgili organizasyonların ne şekilde gerçekleşeceği ve bunun planlaması meclis üyelerinin onayına sunuldu. Bandırma Belediyesi 2020-2024 dönemi Stratejik Planı oy çokluğuyla kabul edildi.

Belediye Başkanı ve Meclis Başkanı Av. Tolga Tosun’un çok samimi ve sıcak bir hava içerisinde yönettiği meclis toplantısında zaman zaman üyelerin birbirlerine karşı şaka yoluyla da olsa sataşmaları sıcak havanın esmesini beraberinde getirdi.

Bundan sonraki olağan meclis toplantısının 4 Ekim 2019 Cuma günü saat 19:00’da yapılmasına karar verildi. /Ahmet Türkmen – Umut Osman Sunci  

Etiketler :
4 Yıllık Stratejik Plan Kabul Edildi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net