Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Bandırma Belediyesi Okullara Destek Veriyor
Bandırma Belediyesi Okullara Destek Veriyor
...
28-09-2019 08:00
EĞİTİM
0 Yorum
720 Okunma
Haberi Yazdır

 Bandırma Belediyesi okulların ihtiyaçlarına imkanlar ölçüsünde destek vermeyi sürdürüyor. Son olarak Edincik 18 Eylül İlköğretim okulunda belediye ekipleri bahçe ve çevre düzenleme çalışmalarını yerine getirdi.

 Çalışmalar kapsamında Belediye Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri okulun bahçesinde mevcut duvarı yeniledi. Ayrıca ekipler bahçe duvarını toplam 120 metre uzunluğunda yeni Demir Çitle çevirdi ve okul bahçe kapısı yine belediye ekiplerince yenilendi.

 Okul bahçesinde yenileme çalışmalarında kullanılan demir çit ve demir kapının üretimi ise yine belediyemiz Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı atölyelerde gerçekleşti.  

Öte yandan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizde okullarımızdaki bakım ve yenileme çalışmalarına destek veriyor. Ekipler 18 Eylül İlköğretim Okulu bahçesinde çevre düzenleme ve parke döşeme çalışmaları tamamlandı.

 Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma Belediyesi olarak okullarımıza imkanlarımız dahilin de destek vermeyi sürdüreceklerini söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Kentimizin yerel yönetimi olarak eğitim kurumlarımıza yani bir nevi geleceğimiz olan çocuklarımıza hizmet etmeyi görev biliyoruz. Bu amaçla hem okul ziyaretlerimizi de yerine getirip talepleri alarak bu istekler doğrultusunda belediye ekiplerimiz gerekli çalışmaları sürdürüyor. Bundan sonraki süreçte de okullarımızın fiziki şartların daha da iyi bir şekle dönüşmesi için katkı sunmayı sürdüreceğiz” dedi. /Haber Merkezi

Etiketler :
Bandırma Belediyesi Okullara Destek Veriyor -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net