Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > KÜLTÜR SANAT > Kötü Haber; “Bu Sene Kitap Günleri Yok”
Kötü Haber; “Bu Sene Kitap Günleri Yok”
...
30-09-2019 11:16
KÜLTÜR SANAT
0 Yorum
1287 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Belediyesi’nin yaptığı yazılı açıklamada, Bandırma Kitap Günleri’nin ekonomik olumsuzluklar nedeniyle bu sene düzenlenmeyeceği belirtildi.

Bandırma Belediyesi tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

“Bu yıl 30.sunu düzenlediğimiz Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivalimiz siz değerli halkımızın desteğiyle coşkuyla kutlanan bir festivale dönüştü. Her yıl olduğu gibi bu yılda ilk olarak Sahil Şenlikleriyle başlayan süreç, sonrasında düzenlenen konserler, sergi açılışları, festival kortej yürüyüşü, salon konserleri, tiyatro oyunları, panel ve söyleşilerle 30. Festivalimiz halkımızın katılımlarıyla keyifli festivale dönüştü.
Bununla birlikte festival programımızın içinde bu yıl şehrimiz için ayrı bir öneme sahip olan 17 Eylül Bandırma’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıl dönümü etkinlikleri, festivalimiz ile bir arada kutlandı.
Başta birbirinden seçkin kültür ve sanat etkinliklerinin yer aldığı festivalin oluşmasına katkı sunan değerli Sponsorlarımız olmak üzere; ilgi ve katılımlarıyla daha da anlam kazanan festivalimizde yer alan tüm halkımıza teşekkür ediyoruz.
Bu yoğun etkinlik ve programlarla son günlerine girdiğimiz Eylül ayının ardından herkesin merakla beklediği 30 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında 3.sünün düzenlenmesi planlanan “Bandırma Kitap Günleri” organizasyonunu böylesine yoğun bir program sürecinin ardından Belediyemize ekonomik olarak olumsuz yansıyabilecek durumlara mahal vermemek adına bu yıl düzenlenmeyeceğini kamuoyuna duyururuz.
Uzun yıllardır Bandırma Belediyesi tarafından düzenlenen kültür ve sanat etkinlikleriyle bölgesinde çekim merkezi haline gelen kentimizde bundan sonrada Belediyemiz kültür ve sanat etkinliklerinin en seçkin örneklerini buluşturmaya devam edecektir.” /Umut Osman Sunci

Etiketler :
Kötü Haber; “Bu Sene Kitap Günleri Yok” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net