Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Onyedi Eylül Üniversitesi 2019-2020 Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı
Onyedi Eylül Üniversitesi 2019-2020 Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı
...
06-10-2019 08:27
EĞİTİM
0 Yorum
921 Okunma
Haberi Yazdır

Onyedi Eylül Üniversitesi2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Serel,  Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş ve  Genel Sekreter Cihangir Boz ile Üniversite akademik yönetimi ve akademik personel katıldı.

Akademik Kurul Toplantısı öncesinde düzenlenen kokteylde Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, yeniden üniversite rektörlüğüne atanması dolayısıyla akademik ve idari birimlerde görevli personelin tebriklerini de kabul etti.

Düzenlenen Akademik Kurul Toplantısında konuşan Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, üniversitenin akademik başarısı, personel ve öğrenci sayıları, uluslararasılaşma çalışmaları, akademik yayınlar, uygulama ve araştırma merkezleri, yerleşkeler ve devam eden inşaatlar, kütüphane, sağlık, kültür, sanat ve spor alanlarında gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Üniversite akademisyenlerinden özellikle proje çalışmalarına daha fazla ağırlık vermelerini isteyen Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir konuşmasını yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilere, personele ve üniversite  için başarılı geçmesi temennisiyle sonlandırdı.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı, günün anısına tüm akademik personelin toplu fotoğraf çekilmesi ile son buldu. /Haber Merkezi

Etiketler :
Onyedi Eylül Üniversitesi 2019-2020 Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net