Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EKONOMİ > Adnan Gemici, “Esnafımız Adına Olumlu Kararlar Alındı”
Adnan Gemici, “Esnafımız Adına Olumlu Kararlar Alındı”
...
02-12-2019 07:00
EKONOMİ
0 Yorum
682 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Tuhafiye Manifatura Ve Kırtasiyeciler Odası Başkanı Adnan Gemici, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Bandırma Belediyesi Pazar Yerleri Komisyonu Toplantısı’nda alınan kararlar ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Belediye seçimlerinden sonra pazar yerleri komisyonu olarak ilk kez toplantı yaptıklarını dile getiren Bandırma Tuhafiye Manifatura Ve Kırtasiyeciler Odası Başkanı Adnan Gemici,  toplantıda esnafın sıkıntılarını giderecek olumlu ve çok güzel kararlar alındığını ifade etti.

Adnan Gemici yaptığımız röportajda, alınan kararları şu şekilde sıraladı, “Zabıtanın korsan esnafla yeniden mücadele edeceği, Pazar dışına tezgah açtırmayacağı, açanların da toplatılacağı üzerine önemli bir karar alındı. Pazar yerindeki elektrik paralarının aşırı gelmesinden dolayı çekilen sıkıntıyla ilgili önlemler alınacak. Kurtuluş Caddesi tarafından Pazar yerini rahatlatmak adına yeni bir kapı açılacak. Alt kattaki balıkçılar üst kata çıkarılacak ve daha işlevsel bir hale getirilecek. Üst kattaki yumurtacıların sıkıntılarını gidermek için al katta boşalacak parsellerden yer verilecek. Özellikle pazartesi pazarımızın denetlenmesi ile ilgili karar alındı. Bütün esnaflarımızın işgallerle ilgili sıkıntılarının da giderilmesi için bir dizi kararlar alındı.

Toplantıya, belediye başkanımız da katıldı. Kendisi bütün esnafın arkasında olduğunu, bundan sonra odalarla birlikte daha çok iç içe çalışılacağını söyledi. Biz de kendisine teşekkür ettik. Gündeme alının düzenlemeler için önümüzdeki ilk Belediye Meclis toplantısından sonra düğmeye basılacak.”  /Umut Osman Sunci

Etiketler :
Adnan Gemici - “Esnafımız Adına Olumlu Kararlar Alındı” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net