Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Cefanın Sonu Sefa Olsun
Cefanın Sonu Sefa Olsun
...
02-12-2019 07:00
GÜNDEM
0 Yorum
429 Okunma
Haberi Yazdır

Doğanpınar mahallesi doğalgaz hizmetinden yararlanmak istiyor.

Doğanpınar Mahallesinden Erdek İlçesine doğalgaz taşıyacak boru hattı çalışmaları nedeniyle mahallenin ana caddeleri delik deşik edildi. Mahalleliler, aylardır kazılar nedeniyle cefa çektiklerini belirterek, ayaklarına kadar gelen bu fırsattan kendileri de yararlanmak istiyor. Vatandaşlar, çektikleri bunca cefanın sonunda sefa sürmek istediklerini belirtiyorlar.

Vatandaşlar, Doğanpınar Mahallesi Muhtarı Ahmet Karagöz’ün açıklamasına destek vermek için kazı çalışmalarının yapıldığı meydanda toplandılar.

Doğanpınar Mahallesi Muhtarı Ahmet Karagöz konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Şikayetçi Değiliz ama Ayağımıza Gelen Fırsattan da Yararlanmak İstiyoruz

Bugün burada buluşmamızın amacı mahallemizin bütün ana caddelerinden geçen Doğanpınar Erdek doğalgaz boru hattı ile ilgili şikayetlerimiz ve taleplerimizi iletmek. Doğanpınar mahallemizden Erdek ilçesine doğalgaz taşıyacak boru hattı döşeme faaliyetinin sonuna gelindi. Bu kapsamda, mahalle halkı olarak bir sürü alt yapı arızası derdine katlandık. Şikayetçi değiliz ama, ayağımıza kadar gelen bu (nimetten) medeniyetten mahallemizin de  yararlanmasını istiyoruz. Kazı çalışmaları esnasında, gerek doğalgaz dağıtım şirketine, gerekse işi üstlenen müteahhit firmalara elimizden gelen kolaylık ve yardımlarımızı esirgemedik. Mahallemiz belki küçük ama bu güzel mahalleye doğalgaz verilmesi için dağıtım şirketinden yardımlarını ve imkanlarını esirgememesini rica ve talep ediyoruz. Bize mahallemize gerekli destek ve imkanlarını versinler lütfen. Güzel bir dayanışma ile mahallemizde bu medeniyetten yararlansın. Bu işte yetkili tüm kurum ve kuruluşlar sesimize kulak verin. Mahallemizin çektiği cefayı hep birlikte hizmete dönüştürelim”. Muhtar Ahmet Karagöz’ün açıklamasının ardından CHP Bandırma Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Koçyiğit ile MHP Bandırma Belediye Meclis Üyesi Erol Çakır’da birer konuşma yaparak Doğanpınar mahallesine destekte bulundular. /Ahmet Türkmen-Umut Osman Sunci

 

 

 

Etiketler :
Cefanın Sonu Sefa Olsun -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net