Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > EĞİTİM > Bandırma Belediyesinden Robotik Kodlama Eğitime Destek
Bandırma Belediyesinden Robotik Kodlama Eğitime Destek
...
06-12-2019 07:00
EĞİTİM
0 Yorum
703 Okunma
Haberi Yazdır

 Bandırma Kaymakamlığı, Bandırma Belediyesi ve Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün iş birliği ile gerçekleştirilen “Erken Yaşta Kodlama Eğitimi BeeBot Uygulamalarının Eğitim Öğretim Sürecine Entegrasyonu Projesi” kapsamında kullanılacak olan teknolojik cihazları Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan’a teslim etti.

 Teslim sırasında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan: “Bandırma Belediye Başkanımız Sayın Av. Tolga Tosun’a, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve okullarımıza yapmış olduğu robotik kodlama ile ilgili materyallerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu bizim için çok önemli ve anlamlı bir destek sağ olsunlar. İnşallah bu ekipmanlarla öğrencilerimizi geleceğin Türkiye’si için hazırlamaya çalışacağız. Hem özel eğitimde hem de temel eğitime robotik kodlama faaliyetlerimiz için bu materyallerimizi kullanacağız. Kendilerine çok teşekkür ederiz sağ olsunlar” dedi.

 İlçe Milli Eğitim Müdüründen sonra söze giren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Gençlerimizin, çocuklarımızın eğitimine katkı sağlamak amacıyla, aynı zamanda otistik öğrencilerimizin de çalışması, hayata katılması ve zihinlerinin açılmasına faydalı olacağından dolayı teknolojinin nimetlerinden faydalanması için elimizden gelen desteği vereceğimizi söyledik. Çocuklarımızın analitik zekaya erkan yaşta başlayıp teknoloji ile birlikte Türkiye’nin önünü açacağına inanıyoruz” dedi. /Haber Merkezi

Etiketler :
Bandırma Belediyesinden Robotik Kodlama Eğitime Destek -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net