Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > KÜLTÜR SANAT > Ferdi Bozduman’dan Alacaklılara Yönelik Ritüel
Ferdi Bozduman’dan Alacaklılara Yönelik Ritüel
...
07-12-2019 07:00
KÜLTÜR SANAT
0 Yorum
1085 Okunma
Haberi Yazdır

Ünlü Medyum ve Astrolog Ferdi Bozduman, ekonomik zorluklar çeken ve alacakları gelmeyen kişilere yönelik kolaylıkla uygulanabilecek bir ritüel önerdi.

Ünlü Medyum ve Astrolog Ferdi Bozduman, özellikle bugünlerde çok konuşulacak bir ritüele daha yer vererek, “Bu ritüel ile ekonomik koşullarımıza ve piyasanın hareketlenmesine katkı sağlayabiliriz,” dedi. Ferdi Bozduman, söz konusu ritüeli, “Alacaklarımızın Gelmesi ritüeli” olarak adlandırdığını ve herkesin kolaylıkla uygulayabileceğini ifade etti.

Bozduman,  “Öncelikle ritüelde kullanacağımız malzemelerimizi vermek istiyorum. Ritüelimize kırmızı fon kartonu, kırmızı kalem, pirinç, 4 adet çubuk tarçın, herhangi bir buzdolabı magneti ve beyaz bir kağıt ile başlıyoruz. Bu ritüelin yapılışı ise çok kolay. Her Çarşamba ve Perşembe günleri sabahtan öğlene kadar yapabilirsiniz. Kırmızı kartonun ortasına, “Para bana koşuyor,” yazısını kırmızı kalemle yazıp kağıdın üstüne bir bardak su koyuyoruz. Suyun içine buzdolabı magnetini atıyor ve kırmızı kartonun dört bir yanına çubuk tarçınları yerleştiriyoruz. Pirinçleri de bardaktan çubuk tarçınlara doğru yol oluşturacak şekilde diziyoruz.

Bir gün boyunca ritüel alanını kesinlikle bozmuyoruz ve Cuma günü istediğimiz bir saatte suyun içinden magneti alıp buzdolabına takıyoruz. Sonra da, “Bütün alacaklarım bana koşuyor. Para bana koşuyor,” diyorsunuz ve bu cümleyi cüzdanınızı her açtığınızda tekrar ediyorsunuz. Daha sonra suyu herhangi bir toprağa döküyor, pirinç ve tarçını da toprağa gömüp, “Çok şükür para bana koşuyor,” diyorsunuz. Ancak şu atlanmamalıdır ki, ritüel sonrası muhakkak bir çocuk sevindirmelisiniz,” dedi. /Umut Osman Sunci - Özlem Kurt

Etiketler :
Ferdi Bozduman’dan Alacaklılara Yönelik Ritüel -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net